datum / tijd |
wedstrijd |
aanwezig / vertrek |
accomodatie |
vervoer / zaalwacht |
scheids |
6 okt. 18:30 |
Swift (M) D3 – TOGO D1 |
|
Sportpark De Sprong, Middelburg, Veld 1aK40 |
– |
Luc vd Dries |
6 okt. 18:00 |
Swift (M) E1 – Fortis E3 |
|
Sportpark De Sprong, Middelburg, Veld 1b1K24 |
– |
|
6 okt. 18:30 |
Swift (M) E4 – Blauw Wit (K) E1 |
|
Sportpark De Sprong, Middelburg, Veld 1b2K24 |
– |
Stijn Sanderse |
10 okt. 17:45 |
Swift (M) 1 – Sporting Delta 1 |
|
Sportpark De Sprong, Middelburg, Veld 1aK40 |
– |
A.H.R. (Alphonse) Meijer |
10 okt. 16:00 |
Swift (M) 2 – Fortis 2 |
|
Sportpark De Sprong, Middelburg, Veld 1aK40 |
– |
J (John) Dijke |
10 okt. 13:45 |
Seolto 2 – Swift (M) 3 |
|
Sportpark Bonedijke, Vlissingen, Veld 1K40 |
|
|
10 okt. 15:45 |
Swift (M) 4 – Blauw Wit (K) 4 |
|
Sportpark De Sprong, Middelburg, Veld 2K40 |
– |
J (Jacco) van den Bosse |
10 okt. 14:25 |
Swift (M) A1 – Fortis A1 |
13:25 |
Sportpark De Sprong, Middelburg, Veld 1aK40 |
– |
M P (Rien) Pekaar |
10 okt. 14:00 |
KVK A1 – Swift (M) A2 |
12:30 |
Kunstgras KVK , Kapelle, Veld 1K40 |
Sanderse, Griep, Kasse |
|
10 okt. 11:30 |
Swift (M) A3 – Luctor A1 |
10:30 |
Sportpark De Sprong, Middelburg, Veld 1aK40 |
– |
M. (Mika) van Belzen |
10 okt. 13:05 |
Swift (M) B1 – TOP (A) B2 |
12:05 |
Sportpark De Sprong, Middelburg, Veld 1aK40 |
– |
G. (Gijs) van Keken |
10 okt. 09:30 |
Fortis C1 – Swift (M) C1 |
8:20 |
Sportcomplex Diezestraat, Oost-souburg, Veld 1K40 |
Fietsen |
|
10 okt. 14:30 |
Swift (M) C2 – TOGO C1 |
13:30 |
Sportpark De Sprong, Middelburg, Veld 2K40 |
– |
S (Sanne) Oostinga |
10 okt. 10:30 |
Fortis D1 – Swift (M) D1 |
9.30 |
Sportcomplex Diezestraat, Oost-souburg, Veld 2K40 |
Marinissen, Vlug, Simmelink |
|
10 okt. 09:30 |
Fortis D2 – Swift (M) D2 |
8.30 |
Sportcomplex Diezestraat, Oost-souburg, Veld 2K40 |
De Baar, Baars, Muller Aloké |
|
10 okt. 09:45 |
KVK D3 – Swift (M) D3 |
8.45 |
Kunstgras KVK , Kapelle, Veld 1K40 |
De Klerk, vd Berghe, Geldof |
|
10 okt. 12:00 |
Swift (M) E1 – Seolto E1 |
11.30 |
Sportpark De Sprong, Middelburg, Veld 3K24 |
– |
Marit Schreuders |
10 okt. 11:05 |
Luctor E2 – Swift (M) E2 |
9.45 |
Sportpark Oude Vaart, Terneuzen, Veld 1bK24 |
Franke, De Hond |
|
10 okt. 10:00 |
Swift (M) E3 – Fortis E6 |
9.30 |
Sportpark De Sprong, Middelburg, Veld 3K24 |
– |
Mats Witteveen |
10 okt. 10:30 |
Fortis E5 – Swift (M) E4 |
9.30 |
Sportcomplex Diezestraat, Oost-souburg, Veld 6K24 |
Schaak, Rijken |
|
10 okt. 11:00 |
Swift (M) F1 – Luctor F1 |
10.30 |
Sportpark De Sprong, Middelburg, Veld 1b2K24 |
– |
Stijn Sanderse |