Swift 1/2

Heren Dames
Davin Aisja 
Dylan Anne
Erik Eva
Gijs Inger
Joren Linda
Kevin Lisanne
Koen Madelief
Luc Naomi
Menno Noa
Mika Sanne
Stephan Simone

Staf Swift 1: Dennis Planinga, Wim Allaart en teambegeleider Pieter Goudappel
Staf Swift 2: Joris Hoogwerf en teambegeleider Riny Kasse.
Training: Maandag 19.30 – 21.30 – Woensdag 19.30 – 21.45
Sponsors: Rijkse accountants en adviseurs & Café Tympaan

Swift 3

Sponsor: Willigen Chalets 
Training: Woensdag 20.00 – 21.15

1 Ariska Ingmar
2 Eeke Ivo
3 Kim Jacco
4 Lisa Rob
5 Marinka Tijmen

Swift 4

Staf: Han, Marjolein, Merijn
Training: Woensdag 20.00 – 21.15

1 Amber Davy
2 Jessica Luc
3 Mireille Martijn
4 Sophie Rick
5 Tamara Ronald
Stefan
Steven

www.facebook.com/kvswift4

Recreanten 1

Onder leiding van Ria van Vendeloo
Training: Donderdag 19.30 – 20.30

1 Addie Ab
2 Monique Adrie
3 Ria F  Jan 
4 Ria vV  Reinier 
5 Truus Ton

Deze groep recreanten is al jaren actief bij onze club.  Sommige leden van dit team korfbalden vroeger nog met een extra middenvak, anderen hebben het slechts enkele jaren geleden opgepakt om lekker bezig te zijn met een leuke sport. Wilt u ook eens komen kijken of het wat voor u is? U bent van harte welkom!
Recreanten spelen geen wedstrijden.

Recreanten 2

    Onder leiding van Hans Soeting
    Training: Maandag 19.30 – 20.30

    1 Ilona
    2 Irveline
    3 Jolande
    4 Nadine
    5 Sharon
    6 Yvonne
    7 Marije

    Dit tweede recreantenteam is in September 2018 begonnen. Opgestart door een groepje enthousiaste ouders van jeugdleden. De meesten hadden hiervoor nog nooit gekorfbald, maar wilden graag in teamverband bezig zijn met een leuke sport. U bent van harte welkom om eens te komen kijken!
    De recreanten spelen geen wedstrijden.

    Swift A1

      Trainers: Joren Gillissen en Naomi Zuidweg
      Training
      : Maandag 18:15 – 19:30 / Woensdag 18:00 – 20:00

      1 Amber Luuk
      2 Amy Maks
      3 Esmee Remco
      4 Isabel Sam
      5 Marit Stijn
      Swift A2

        Trainers: Dylan Gillissen en Kevin Kloet
        Training
        : Maandag 18:15 – 19:30 / Woensdag 18:00 – 19:30

        1 Danique Mats
        2 Gwen Jesse
        3 Ilse Robbe
        4 Lotte Sil
        5 Rona
        6 Senna
        7 Violet
        Swift A3

          Trainers: Luc Francke en Tijmen den Ottelander
          Training
          : Maandag 18:15 – 19:30 / Woensdag 18:00 – 19:30

          1 Anne
          2 Carmen
          3 Emmely
          4 Helder
          5 Iris
          6 Mireille
          7 Mylene
          8 Nanou
          9 Noa 
          10 Noa
          11 Renate
          Swift B1

            Trainers: Lisa Jobse, Anne Vogel en Linda van Huijzen
            Training: Maandag 18.15 – 19.15 – Woensdag 18.00 – 19.00

            1 Anouk Christophe
            2 Billy Justin
            3 Hellen Tijn
            4 Isabella
            5 Merel
            6 Valerie

              Swift C1

                Trainers: Stephan den Boer en Mirella Pouwer
                Training: Maandag 17.15 – 18.15 – Woensdag 19.00 – 20.00

                1 Anne-Sophie Casper
                2 Berbel Jente
                3 Esmee Harm
                4 Lynn Samuel
                5 Nina Sven
                6
                Swift C2

                  Trainers: Amber Daems en Martijn Ruissen
                  Training: Maandag 17.15 – 18.15 – Woensdag 19.00 – 20.00

                  1 Aimee Aron
                  2 Lot Hilko
                  3 Meike Maik
                  4 Nora Miquel
                  5 Shana Roul
                  6 Yasmijn
                  Swift D1

                    Trainers: Erik Velinga en Aisja Zuidweg
                    Training: Maandag 17.15 – 18.15 – Woensdag 17.00 – 18.00

                    1 Ann-Sophie van L Jonah
                    2 Deirdre Lucas
                    3 Hannah Sep
                    4 Reza Valentijn
                    Swift D2

                      Trainer: Remco de Willigen
                      Training: Woensdag 17.00 – 18.00

                      1 Aloke Senno
                      2 Ella
                      3 Imke S
                      4 Marith B
                      5 Marit M
                      6 Naomi vd B
                      7 Vera
                      Swift D3

                        Trainers: Lisanne Pouwer en Simone Kant
                        Training: Woensdag 17.00 – 18.00

                        1 Carmen Liam
                        2 Cato Tom vd B
                        3 Iris G
                        4 Iris de B
                        5 Kiki
                        6 Zoey
                        Swift E1

                        Coaches: Rob Sanderse, Ilse Sanderse, Amy Hollebrandse
                        Training: Woensdag 17.00 – 18.00

                        1 Elin Jesse
                        2 Elise Mischa
                        3 Aylin
                        Swift E2

                          Coaches: Sophie Mussche en Stefan Franke
                          Training: Woensdag 17.00 – 18.00

                          1 Fleur IJve
                          2 Jarvina Rik F
                          3 Imke M Sivan
                          Swift E3

                            Coaches: Amber Elst en Violet Pouwer
                            Training: Woensdag 17.00 – 18.00

                            1 Daimy Finn
                            2 Dani Huub
                            3 Noa Thom O
                            Swift E4

                              Coaches: Isabel van Langevelde en Esmee Louwerse
                              Training: Woensdag 17.00 – 18.00

                              1 Brit
                              2 Fenne
                              3 Franca
                              4 Isa
                              5 Julia
                              6 Maxime
                              Swift F1

                                Coaches: Robbe de Pagter en Hagar
                                Training: Maandag 17.15 – 18.15

                                1 Florien Jaymen
                                2 Lise Roan R
                                3 Roan W
                                4 Stijn
                                Swift F2

                                  Coaches: VACATURE, Danique Louwerse en Bart Pouwer
                                  Training: Maandag 17.15 – 18.15

                                  De kinderen van F2 gaan vanaf de zaal wedstrijden spelen. 

                                  1 Marit Rowi
                                  2 Suze
                                  3 Evi
                                  Kangoeroes

                                    Trainer: Kim Jakobsen (en Marjolein van Wallenburg?)
                                    Training: Eens in de twee weken op zaterdagochtend van 10.00 – 11.00. Zie berichten op website.
                                    De kangoeroes spelen geen wedstrijden.

                                    1 Joëlle  Rik 
                                    2 Veerle