Swift 1/2

Heren Dames
Davin Aisja
Dylan Anne
Erik Emma
Joren Inger
Kevin Linda
Koen Lisanne
Maks Naomi
Menno Noa
Remco Sanne
Stephan Simone

Staf Swift 1: Dennis Planinga, Wim Allaart en teambegeleider Pieter Goudappel 
Staf Swift 2: Joris Hoogwerf en teambegeleider Riny Kasse.
Training: Maandag 19.30 – 21.45 – Woensdag 19.30 – 21.45
Sponsors: Rijkse accountants en adviseurs & Café Tympaan

Swift 3

Sponsor
Training: Maandag 18.00 – 19.15 en woensdag 18.30 – 20.00 uur 

1 Amber E Gijs
2 Amy Luc F
3 Esmee Luuk v L
4 Gwen Mika
5 Ilse Sam
6 Isabel Stijn
7 Marit
8 Violet

Swift 4

Sponsor: Willigen Chalets 
Training: Woensdag 19.30 – 20.30

1 Ariska Ingmar
2 Eeke Ivo
3 Eva Jacco
4 Kim Rob
5 Lisa Tijmen
6 Madelief
7 Marinka

Swift 5

Staf: Marjolein, Merijn
Training: Woensdag 19.30 – 20.30

1 Amber Luc
2 Carlien Martijn
3 Jessica Remi
4 Mireille Ronald
5 Sophie Stefan
6 Tamara Steven

https://swifthelden.wordpress.com
www.facebook.com/kvswift5

Recreanten

Onder leiding van Hans Soeting
Training: Donderdag 19.00 – 20.00

1 Addie Ab
2 Ilona Adrie
3 Jolanda Jan 
4 Monique Reinier 
5 Ria F  Ton
6 Ria vV 
7 Tanja
8 Truus

Onze groep recreanten is een mix tussen oud-korfballers en ouders van spelende kinderen die nog nooit een wedstrijd hebben gespeeld. De recreanten spelen dan ook geen wedstrijden, maar willen lekker bewegen en een balletje schieten.  

Swift A1

    Trainers: Kevin en Davin
    Training
    : Woensdag 18:00 – 19.15

    1 Danique Jesse
    2 Helder Robbe
    3 Lotte Sil
    4 Noa Tijn V
    5 Renate
    6 Rona
    7 Senna
    Swift A2

      Trainers: Linda en Amber D
      Training
      : Woensdag 18:30 – 19:30

      1 Anne Mireille
      2 Billy Mylene
      3 Britt Nanou
      4 Carmen Noa
      5 Hellen Valerie
      6 Iris
      7
      Swift B1

        Trainers: Stephan en Lisa
        Training: Maandag 18.00 – 19.15 – Woensdag 18.30 – 19.30

        1 Anouk Christophe
        2 Anne-Sophie Harm
        3 Esmee Justin
        4 Lynn Samuel
        5 Nina Tijn D
        6

          Swift C1

            Trainers: Mirella en Aïsja
            Training: Maandag 18.00 – 19.00 – Woensdag 17.30 – 18.30

            1 Ann-Sophie Aron
            2 Berbel Jente
            3 Hannah Lucas E
            4 Shanah Sven
            5 Vera Valentijn
            6
            Swift C2

              Trainers
              Training: Woensdag 17.30 – 18.30

              1 Aimee Hilko
              2 Ella Lenny
              3 Imke Maik
              4 Iris Roul
              5 Meike Senno
              6 Veerle

              7                                               Yasmijn

              Swift D1

                Trainers: Erik en Remco
                Training: Maandag 18.00 – 19.00 – Woensdag 17.00 – 18.00

                1 Elin Jonah
                2 Deirdre Rik F
                3 Lise V Sep
                4 Marith B IJve
                5 Reza
                Swift D2

                  Trainer: Lisanne en Simone
                  Training: Woensdag 17.30 – 18.30

                  1 Aylin Huub
                  2 Cato Mischa
                  3 Elise Thomas M
                  4 Jaylinn Thom O
                  5 Marit M
                  6 Naomi
                  7
                  Swift D3

                    Trainers: Sil en Amber E
                    Training: Woensdag 17.00 – 18.00

                    1 Carmen Elejandro
                    2 Daimy Finn
                    3 Dani Liam
                    4 Iris Tom vd B
                    5 Kiki
                    6 Zoey
                    Swift E1

                    Coaches: Ilse, Esmee en Rob
                    Training: Woensdag 17.00 – 18.00

                    1 Fleur Jaymen
                    2 Imke Jesse
                    3 Jarvina Sivan
                    Swift E2

                      Coaches: Isabel en Rob
                      Training: Woensdag 17.00 – 18.00

                      1 Fenne
                      2 Franca
                      3 Julia
                      4 Linde
                      5 Maxime
                      Swift E3

                        Coaches: Danique en Robbe
                        Training: Woensdag 17.00 – 18.00

                        1 Esmee
                        2 Evi
                        3 Isa
                        4 Lise vdB
                        Swift E4

                          Coaches
                          Training: Woensdag 17.00 – 18.00

                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          Swift F

                            Coaches: Violet, Amy en Gwen
                            Training: Maandag 17.00 – 18.00

                            1 Eva Arendo
                            2 Florien Mica
                            3 Femke Roel
                            4 Liz Thijs
                            Swift F2

                              Coaches
                              Training

                              1
                              2
                              3
                              Kangoeroes

                                Trainer: Kim en Senna
                                Training: Eens in de twee weken op zaterdagochtend van 10.00 – 11.00. Zie berichten op website.
                                De kangoeroes spelen geen wedstrijden.

                                1 Anna Lucas D
                                2 Sanne Mats
                                3 Veerle M Rik A
                                4 Veerle H Sem
                                Thomas vd V
                                Lars
                                Tyge