Kledingsponsors
Rijkse Accountants & Adviseurs www.rijkse.nl
Café Tympaan Middelburg www.cafetympaan.nl
Koffiebranderij de Koepoort www.koffiebranderijdekoepoort.nl
Optisport Sportcomplex De Sprong www.optisport.nl
De Klerk Elektro www.deklerk-elektro.nl
De Willigen Chalets www.willigenchalets.nl
Maljaars Montage www.maljaarsmontage.nl
IJssalon Cappello Giallo
Rijschool Tinus www.rijschooltinus.nl

Bordsponsors veld
Korfbal Totaal www.korfbaltotaal.nl
Intersport Erik www.intersporterik.nl
Autowaspark Kuzee Oost-Souburg www.autowasparkkuzee.nl
Autorijschool Rinie Vaane www.rinievaane.nl
Bakkerij Bart www.bakkerbart.nl
Rijwielhandel Piet Voskamp www.pietvoskamp.nl
Hoveniersbedrijf Dirk Wielemaker www.hoveniersbedrijfwielemaker.nl
Fysiotherapie De Driehoek www.fysiotherapiededriehoek.nl
Fitness De Driehoek www.fitnessdedriehoek.nl
Primera Anthony Burger Middelburg www.primera.nl
Maljaars Montage www.maljaarsmontage.nl
Oliehandel Dekker www.oliehandeldekker.nl
Projectinrichting Lavoir www.projectinrichtinglavoir.nl
Lammers Cafetaria VOF www.cafetarialammers.nl
Weststrate www.weststrate.nl
Bestratingsbedrijf Van Doorn www.vandoorn-zuidwest.nl

Bordsponsor zaal
Leo Zuidweg interim- en projectmanagement www.leozuidweg.nl
WEA Zeeland Acc. & Adviseurs www.weazeeland.nl

Advertentiesponsors
Autobedrijf Blaas www.fiatblaas.nl
Bakkerij Bart www.bakkerbart.nl
Onderhouds en Schildersbedrijf Dekker www.schildersbedrijfdekker.nl
Harrie Verkaik www.verkaik.nl
TUI Reizen www.tui.nl
Hoveniersbedrijf Dirk Wielemaker www.hovenersbedrijfwielemaker.nl
Maljaars Montage www.maljaarsmontage.nl
Primera Anthony Burger Middelburg www.primera.nl
Rijwielhandel Piet Voskamp www.pietvoskamp.nl
Cityhostel Vlissingen www.cityhostel-vlissingen.nl
Eetcafé Bommel www.cafebommel.nl
Van Westen bouwmaterialen www.bpgvanwesten.nl
Wouters & Wouters Advocaten www.woutersadvocaten.nl
Triple 8 www.triple8.nu

Sponsor Hemelvaartsdagtoernooi
Jumbo Supermarkten www.jumbo.com
Sponsors die in natura sponsoren:
Century Aluminum Vlissingen
www.centuryvlissingen.nl