Zaterdag 13 mei 2017
Thuis Uit Aanw./vertrek Begin Veld: Accommodatie Vervoer/scheidsrechter  
Swift (M) 1 Tempo 1 i.o.o. 16:00 2cK40 Sportpark De Sprong KNKV
Swift (M) 2 Fiks 2 i.o.o. 14:30 2cK40 Sportpark De Sprong KNKV
TOP (A) 4 Swift (M) 3 14:45 16:00 2K40 Sportcomplex Van Cittersweg i.o.o.
Swift (M) A1 Seolto A1 12:00 13:00 2cK40 Sportpark De Sprong Martijn van Langevelde
Swift (M) B1 TOP (A) B2 10:45 11:45 2cK40 Sportpark De Sprong KNKV + reserve Ivo de Hond
Swift (M) C1 Tjoba C1 09:45 10:30 2cK40 Sportpark De Sprong KNKV + reserve Ivo de Hond
TOGO C2 Swift (M) C2 09:40 11:00 1K40 Sportpark Het Schenge Meulmeester, Dasselaar, vd Bel
Swift (M) D1 Fortis D2 08:45 09:15 2cK40 Sportpark De Sprong Erik Velinga??
Swift (M) D2 Zierikzee D1 11:15 11:45 1cK40 Sportpark De Sprong Eefje vd Berg Richard Geldof
Swift (M) D3 BKC D1 10:00 10:30 1cK40 Sportpark De Sprong Mieke Maljaars
Swift (M) E1 ONDO (M) E2 08:45 09:15 1aK60 Sportpark De Sprong Gijs van Keken
ONDO (M) E3 Swift (M) E2 13:00 13:30 2aK60 Sportpark De Brigge
TOGO E1 Swift (M) E3 11:00 12:00 2K24 Sportpark Het Schenge Michello, vd Wetering
TOP (A) F3 Swift (M) F1 10:45 11:30 3G Sportcomplex Van Cittersweg Louws, van Langevelde
Swift (M) F2 Emergo F1 08:45 09:15 1cK40 Sportpark De Sprong Isabel van Langevelde
Wijzigingen
ploeg afwezig invaller/ster
 E3  Nora Thúman  Berbel E1
 E3  Hilko vd Wetering  Harm Haverkamp
 F2  Tom vd Berghe  i.o.v. coach

 D2                         Mylene en Lois                                                                                                     i.o.v Rob Sanderse

F1                           Faya Claassen                                                                                                       i.o.v. trainer

F1                           Lotje Sandijck

A1                           Bo Jobse                                                                                                                i.o.v coach

Wedstrijdsecretariaten veld
S1, S2 Pieter Goudappel 06 – 48 67 09 92 /  
S3, A, B & C Angela Verduijn 06 – 28 44 55 03 /
D, E, en F-ploegen Fam. Kamp 06 – 83 99 37 24 /  
Graag bij afzegging via de mail of voicemail ook je achternaam en ploeg vermelden!
Wedstrijdformulieren inleveren voor zondag 12:00 uur bij Bart en Jacinta (Oude Koudekerkseweg 85).
Verenigingsnummer: NCX-36-Q3
Reserveshirts Familie Huisman Willem Teellinckstraat 8 626115
T-Tags Ilse Schreuders of: Cassinstraat 41 624396
Kees Blankenburgh G. van der Veenstraat 24 614149

 

Categorieën: TCWedstrijden