datum / tijd |
wedstrijd |
aanwezig / vertrek |
accomodatie |
vervoer / zaalwacht |
scheids |
10 okt. 19:30 |
Swift (M) A1 – BKC A2 |
|
Sportpark De Sprong, , Veld 2K40 |
– |
I. (Inger) den Boer |
11 okt. 20:00 |
OZC 2 – Swift (M) 3 |
|
Sportcomplex De Enk, , Veld 1K40 |
in onderling overleg |
|
11 okt. 19:00 |
Seolto C1 – Swift (M) C2 |
08:30 |
Sportpark Bonedijke, , Veld 1K40 |
fiets incl. een ouder |
A. (Anouk) van Tatenhove |
13 okt. 18:00 |
Swift (M) F1 – Luctor F1 |
|
Sportpark De Sprong, , Veld 3K24 A |
– |
|
15 okt. 18:00 |
Swift (M) 1 – Nieuwerkerk 1 |
|
Sportpark De Sprong, , Veld 1aK40 |
– |
Afgeschermd |
15 okt. 16:30 |
Swift (M) 2 – HKC (Ha) 2 |
|
Sportpark De Sprong, , Veld 1aK40 |
– |
M (Martijn) de Widt |
15 okt. 14:30 |
Swift (M) 3 – ACKC 2 |
|
Sportpark De Sprong, , Veld 1aK40 |
– |
|
15 okt. 14:30 |
Swift (M) 4 – ONDO (M) 3 |
|
Sportpark De Sprong, , Veld 2K40 |
– |
|
15 okt. 17:00 |
Atlas 3 – Swift (M) 5 |
|
Sportveld Ritthem, , Veld 1aK40 |
in onderling overleg |
|
15 okt. 13:00 |
Swift (M) A1 – KVK A2 |
|
Sportpark De Sprong, , Veld 2K40 |
– |
I. (Inger) den Boer |
15 okt. 13:05 |
DeetosSnel B2 – Swift (M) B1 |
10:45 |
Sportterrein Vorrinklaan, , Veld 1K40 |
Boone, De Bel, Roedolf |
|
15 okt. 11:45 |
Swift (M) B2 – BKC B1 |
|
Sportpark De Sprong, , Veld 2K40 |
– |
D (Dylan) Gillissen |
15 okt. 13:30 |
Swift (M) C1 – Albatros C2 |
|
Sportpark De Sprong, , Veld 1aK40 |
– |
|
15 okt. 12:30 |
Swift (M) C2 – Tjoba C1 |
|
Sportpark De Sprong, , Veld 1aK40 |
– |
M.R. (Menno) Kasse |
15 okt. 11:30 |
Swift (M) C3 – Fortis C3 |
|
Sportpark De Sprong, , Veld 1aK40 |
– |
G. (Gijs) van Keken |
15 okt. 10:30 |
Swift (M) D1 – TOP (A) D1 |
|
Sportpark De Sprong, , Veld 1aK40 |
– |
S.B. (Sam) Bruisten |
15 okt. 10:45 |
Swift (M) D2 – Zaamslag D1 |
|
Sportpark De Sprong, , Veld 2K40 |
– |
S. (Stijn) Sanderse |
15 okt. 09:30 |
Swift (M) D3 – Blauw Wit (K) D2 |
|
Sportpark De Sprong, , Veld 1aK40 |
– |
E.R. (Eeke) Hoogenboom |
15 okt. 09:30 |
Fortis E1 – Swift (M) E1 |
|
Sportcomplex Diezestraat, , Veld 5K24 A |
|
Afgeschermd |
15 okt. 10:45 |
Swift (M) E2 – KVK E1 |
|
Sportpark De Sprong, , Veld 1b1K24 A |
– |
J. (Jord) Bezemer |
15 okt. 09:45 |
Swift (M) F1 – Blauw Wit (K) F1 |
|
Sportpark De Sprong, , Veld 1b1K24 A |
– |
M.F (Mireille) de Bel |