Maandag 9 april 2018
Swift C2 ONDO C2 18.30 i.o.o. Sportpark De Sprong veld i.o.o. nog niet bekend
Donderdag 12 april 2018
Focus A1 Swift A1 19.00 i.o.o. Sportcomplex Hoge Neerstraat ETTEN-LEUR i.o.o.
Zaterdag 14 april 2018
Thuis Uit Begin Aanw./vertrek Accommodatie   Vervoer/scheidsrechter
Unitas/Perspectief 1 Swift (M) 1 15:30 i.o.o. Het Slingerbos HARDERWIJK i.o.o.
Sporting Delta 3 Swift (M) 2 13:00 i.o.o. Sportcomplex Gravensingel DORDRECHT i.o.o.
KVK 2 Swift (M) 3 13:50 i.o.o. Kunstgras KVK KAPELLE i.o.o.
Swift (M) 4 Fortis 5 12:00 11:00 Sportpark De Sprong  Veld 2 wordt verplaatst ? geen scheidsrechter beschikbaar
Albatros A2 Swift (M) A1 11:30 09:30 Sportpark Develstein ZWIJNDRECHT De Willigen, Van Keeken, Van Belzen
KVK B1 Swift (M) B1 11:15 09:45 Kunstgras KVK KAPELLE Griep, Kasse, Piersma
Fortis C1 Swift (M) C1 10:30 09:15 Sportcomplex Diezestraat OOST-SOUBURG Fietsen
Seolto C1 Swift (M) C2 10:45 09:30 Sportpark Bonedijke VLISSINGEN Lievense, De Bel, Junaedi
Swift (M) C3 TOP (A) C3 10:45 09:45 Sportpark De Sprong  Veld 2 Remi Mesu
Seolto D2 Swift (M) D1 10:45 10:00 Sportpark Bonedijke VLISSINGEN Dasselaar, Rentier, Haverkamp
Fortis D4 Swift (M) D2 10:30 09:45 Sportcomplex Diezestraat OOST-SOUBURG Klaassen, Jacobsen, Schaarman
Swift (M) D3 Stormvogels (W) D1 09:30 09:00 Sportpark De Sprong  Veld 2 Luc Francke
Swift (M) E1 TOP (A) E5 10:45 10:15 Sportpark De Sprong  Veld 1 Lisa Jobse
Swift (M) E2 TOGO E1 09:30 09:00 Sportpark De Sprong  Veld 1 Eeke Hoogenboom
ONDO (M) E2 Swift (M) E3 10:45 10:00 Sportpark De Brigge  ST LAURENS Fietsen
Swift (M) F1 TOGO F1 10:45 10:15 Sportpark De Sprong  Veld 1 Jacco van de Bosse
Swift (M) F2 Luctor F2 09:30 09:00 Sportpark De Sprong  Veld 1 Simone Kant
Wijzigingen
ploeg afwezig invaller/ster
 C2 Intan Junaedi
Wedstrijdsecretariaten veld
S1, S2 & S3 Pieter Goudappel
S5, A, B & C Marga Haas en Martin Haverkamp
D, E, en F-ploegen Fam. Kamp
Graag bij afzegging via de mail of voicemail ook je achternaam en ploeg vermelden!
Wedstrijdformulieren inleveren voor zondag 12:00 uur bij Bart en Jacinta (Oude Koudekerkseweg 85).
Verenigingsnummer: NCX-36-Q3
Reserveshirts Familie Huisman Willem Teellinckstraat 8 626115
T-Tags Ilse Schreuders of: Cassinstraat 41 624396
Kees Blankenburgh G. van der Veenstraat 24 614149

 

Categorieën: Wedstrijden