Zaterdag 10 februari 2018
Thuis Uit Begin Aanw./vertrek Accommodatie Zaalwacht Vervoer/scheidsrechter
Swift (M) 1 GKV/Enomics 1 19:50 i.o.o. Hal 1

VEEGPLOEG:

Rona en Emmely

Scheidsrechter : R. van Alphen – Assistent J. Siblesz Juryvoorzitter : Sjoerd Sanderse / schotklok : Rene Jakobsen / tijd-score : Sander Schreuders
Swift (M) 2 Avanti (P) 3 18:30 i.o.o. Hal 1 Bart Pouwer / Violet Pouwer Jan de Leeuw (KNKV)
ACKC 2 Swift (M) 3 16:20 i.o.o. De Jager, Giessen i.o.o.
Swift (M) 5 Tjoba 5 16:10 15:10 Hal 1 Eeke Hoogenboom / Davy Rijkhals nnb
Swift (M) A1 ONDO (M) A2 17:20 16:20 Hal 1 Bart Pouwer / Violet Pouwer Rien Pekaar (KNKV)
Swift (M) B1 KVK B1 14:05 13:05 Hal 1 Sophie Mussche / Denise Provoost Robert-Jan Adriaansen
Swift (M) C1 ONDO (M) C1 15:10 14:10 Hal 1 Sophie Mussche / Denise Provoost M Gelok (KNKV)
Swift (M) C2 Volharding C1 9:00 8:30 – in De Kruitmolen! De Kruitmolen, Kruitmolenlaan 127 n.n.b. Gijs Gillissen
Swift (M) C3 ONDO (M) C3 13:05 12:05 Hal 1 Sophie Mussche / Denise Provoost Eefje van den Berg
ONDO (M) D2 Swift (M) D2 10:00 9:30 De Sprong, Middelburg
Luctor D1 Swift (M) D3 9:00 7:45 Vliegende Vaart, Terneuzen Hamoen, de Jong, Tuinder
Seolto E3 Swift (M) E1 11:00 10:15 Baskensburg, Vlissingen v Langevelde, Simmelink
Swift (M) E2 ONDO (M) E1 9:00 8:30 Hal 1 Myrthe Titiheru / Lotte Griep Maks Goudappel
Swift (M) E3 Atlas E1 9:00 8:30 Hal 1 Myrthe Titiheru / Lotte Griep Denise Provoost
Luctor F1 Swift (M) F1 9:00 8:00 Vliegende Vaart, Terneuzen Broekmolen, Rijken
TOP (A) F5 Swift (M) F2 9:00 8:15 De Blikken, Arnemuiden Kamp, Plantinga
Wijzigingen
ploeg afwezig invaller/ster
 D1  Isabella Rentier
 D2  Esmee Schaarman
 C2 ►C3 Intan Junaedi en Mireille de Bel
Wedstrijdsecretariaten zaal
S1, S2 & S3 Pieter Goudappel
S5, A, B & C Marga Haas en Martin Haverkamp
D, E, en F-ploegen Fam. Kamp
Graag bij afzegging via de mail of voicemail ook je achternaam en ploeg vermelden!
Wedstrijdformulieren inleveren voor zondag 12:00 uur bij Bart en Jacinta (Oude Koudekerkseweg 85).
Verenigingsnummer: NCX-36-Q3
Reserveshirts Familie Huisman Willem Teellinckstraat 8 626115
T-Tags Ilse Schreuders of: Cassinstraat 41 624396
Kees Blankenburgh G. van der Veenstraat 24 614149

 

Categorieën: Wedstrijden