Zaterdag 3 februari 2018
Thuis Uit Begin Aanw./vertrek Accommodatie Zaalwacht Vervoer/scheidsrechter
Rust Roest 1 Swift (M) 1 17:20 i.o.o. Strijphal, Eindhoven i.o.o.
Rust Roest 2 Swift (M) 2 16:00 i.o.o. Strijphal, Eindhoven i.o.o.
KCC/SO natural 6 Swift (M) 3 14:25 i.o.o. Schenkel, Capelle aan den IJssel i.o.o.
Swift (M) 5 Blauw Wit (K) 3 11:20 10:20 Hal 2 Ingmar van Leerzem / Luc van den Dries Paul van den Berg Thijs Soeting
TOP (A) A2 Swift (M) A1 16:30 15:15 De Blikken, Arnemuiden fietsen
Swift (M) B1 Zaamslag B1 13:30 12:30 Hal 2 n.n.b. Remi Mesu
IJsselvogels C2 Swift (M) C1 15:10 12:40 Zuidplas, Moordrecht Van Langevelde, Witteveen
Stormvogels (W) C1 Swift (M) C2 12:15 11:00 De Couburg, Koudekerke De Bel, Junaedi, De Meulmeester
Swift (M) D1 Fortis D3 10:10 9:40 Hal 2 Ingmar van Leerzem / Luc van den Dries Luc Francke
Tjoba D2 Swift (M) D2 11:00 10:00 Omnium, Goes Klaassen, Jacobsen, Kraganjan
TOGO D2 Swift (M) D3 10:00 9:00 Omnium, Goes de Klerk, v Doorn, Rijpert
Swift (M) E1 TOP (A) E3 9:00 8:30 Hal 2 Ingmar van Leerzem / Luc van den Dries Marinka de Willigen
Fortis E1 Swift (M) E2 10:00 9:15 De Belt, Oost-Souburg Kamp, Oele
Swift (M) E3 Seolto E4 9:00 8:30 Hal 2 Ingmar van Leerzem / Luc van den Dries Irene de Willigen
Tjoba F2 Swift (M) F1 12:00 11:00 Omnium, Goes de Klerk, vd Berghe
Stormvogels (W) F2 Swift (M) F2 10:00 9:15 Sportzaal De Belling, Westkapelle Geldof, v Splunter
Wijzigingen
ploeg afwezig invaller/ster
 F2 Fleur Plantinga
Wedstrijdsecretariaten zaal
S1, S2 & S3 Pieter Goudappel
S5, A, B & C Marga Haas en Martin Haverkamp
D, E, en F-ploegen Fam. Kamp
Graag bij afzegging via de mail of voicemail ook je achternaam en ploeg vermelden!
Wedstrijdformulieren inleveren voor zondag 12:00 uur bij Bart en Jacinta (Oude Koudekerkseweg 85).
Verenigingsnummer: NCX-36-Q3
Reserveshirts Familie Huisman Willem Teellinckstraat 8 626115
T-Tags Ilse Schreuders of: Cassinstraat 41 624396
Kees Blankenburgh G. van der Veenstraat 24 614149

 

Categorieën: Wedstrijden