Zaterdag 15 januari 2018
Thuis Uit Begin Aanw./vertrek Accommodatie Zaalwacht Vervoer/scheidsrechter
Tjoba 5 Swift (M) 5 20:30 i.o.o. Omnium Hal 2 i.o.o.
Zaterdag 20 januari 2018
Thuis Uit Begin Aanw./vertrek Accommodatie Zaalwacht Vervoer/scheidsrechter
Swift (M) 1 Antilopen/Lancyr Deelen 1 20:15 i.o.o. Hal 1 DWEILPLOEG : Denise en Inger D. Boogaard / R. Zwart
Juryvz : Sjoerd Sanderse / Schotklok : Rene Jakobsen / Tijd-score : Sander Schreuders
Swift (M) 2 Tempo 3 18:50 i.o.o. Hal 1 Mireille Davidse / Mika van Belzen John Dijke
Swift (M) 3 Korbatjo 2 17:35 i.o.o. Hal 1 Mireille Davidse / Mika van Belzen nnb
Swift (M) 5 TOGO 4 16:25 15:25 Hal 1 Aisja Zuidweg / Alana van’t Westende nnb
Swift (M) A1 Focus A1 15:15 14:15 Hal 1 Aisja Zuidweg / Alana van’t Westende Robert van Sluijs
Swift (M) B1 Seolto B1 13:05 12:05 Hal 1 Koen Maljaars / Renate Lievense Richard Geldof
Swift (M) C1 KCC/SO natural C2 14:10 13:10 Hal 1 Koen Maljaars / Renate Lievense Kees Gelok
Swift (M) C2 Volharding C1 12:05 11:05 Hal 1 Koen Maljaars / Sil Datema Gijs Gillissen
Swift (M) C3 TOP (A) C3 11:05 10:05 Hal 1 Richard Geldof / Sil Datema Luc Francke
Good Luck D1 Swift (M) D1 17:10 15:30 De Staver, Sommelsdijk de Clercq, v Ginkel, Dasselaar
Swift (M) D2 TOP (A) D3 10:00 9:30 Hal 1 Richard Geldof / Luuk van Langevelde Derek Hoogenboom
Swift (M) D3 Stormvogels (W) D1 9:00 8:30 Hal 1 Richard Geldof / Luuk van Langevelde Gijs van Keken
TOP (A) E4 Swift (M) E1 9:00 8:15 De Blikken, Arnemuiden Simmelink, Vlug
Swift (M) E2 BKC E1 9:00 8:30 Hal 2 Richard Geldof / Luuk van Langevelde Maks Goudappel
KVK E1 Swift (M) E3 11:00 10:00 Het Groene Woud, Kapelle Geschiere, de Baar
ONDO (M) F3 Swift (M) F2 9:00 8:30 Hal 2
Wijzigingen
ploeg afwezig invaller/ster
 C1 Amy Hollebrandse  Gwen de Meulmeester
 C2 ►C3  Renate en Carmen Lievense
Wedstrijdsecretariaten zaal
S1, S2 & S3 Pieter Goudappel
S5, A, B & C Marga Haas en Martin Haverkamp
D, E, en F-ploegen Fam. Kamp
Graag bij afzegging via de mail of voicemail ook je achternaam en ploeg vermelden!
Wedstrijdformulieren inleveren voor zondag 12:00 uur bij Bart en Jacinta (Oude Koudekerkseweg 85).
Verenigingsnummer: NCX-36-Q3
Reserveshirts Familie Huisman Willem Teellinckstraat 8 626115
T-Tags Ilse Schreuders of: Cassinstraat 41 624396
Kees Blankenburgh G. van der Veenstraat 24 614149

 

Categorieën: Wedstrijden