Zaterdag 16 december 2017
Thuis Uit Begin Aanw./vertrek Accommodatie Zaalwacht Vervoer/scheidsrechter
Swift (M) 1 Oranje Wit (D) 1 19:50 i.o.o. Hal 1 VEEGPLOEG: Marit en Irene

M Ringma / B. de Vree

juryvoorzitter : Hans Soeting / schotklok : Jan-Peter Pouwer / tijds-score : Sander Schreuders

Swift (M) 2 Oranje Wit (D) 2 18:30 i.o.o. Hal 1 Ronald vd Weele / Amber Elst Arjen Roos
ONDO (G) 2 Swift (M) 3 17:55 i.o.o. Westlandhal, ‘s Gravenzande i.o.o.
Seolto 4 Swift (M) 5 14:25 13:00 Baskensburg, Vlissingen Schipper, Jonkman, Poortvliet
Swift (M) A1 Seolto A1 17:15 16:15 Hal 1 Ronald vd Weele / Amber Elst Patrick van Woensel
Swift (M) B1 Zaamslag B1 15:15 14:15 Hal 1 Anne Vogel / Menno Kasse
Swift (M) C1 Tjoba C1 16:15 15:15 Hal 1 Anne Vogel / Esmee Louwerse Leinko Mulder
TOGO C2 Swift (M) C2 13:20 12:00 Omnium, Goes De Meulmeester, Van der Ham, Verhage
Swift (M) C3 Zaamslag C1 14:15 13:15 Hal 1 Sanne Oostinga / Menno Kasse Eefje van den Berg
Swift (M) D1 TOP (A) D2 13:15 12:45 Hal 1 Sanne Oostinga / Esmee Louwerse Stephan den Boer
TOGO E2 Swift (M) E1 12:15 11:15 Omnium, Goes Thüman,  v Langevelde
Swift (M) E2 Blauw Wit (K) E1 9:00 8:30 Hal 1 ONDO Marit Schreuders
Swift (M) E3 Stormvogels (W) E1 9:00 8:30 Hal 1 ONDO Irene de Willigen
Fortis F3 Swift (M) F1 9:00 8:15 De Belt, Oost-Souburg de Klerk, vd Berghe
Wijzigingen
ploeg afwezig invaller/ster
 D1  Anne-Sophie de Bel
 D1  Harm Haverkamp
 C3  Hellen Haverkamp  Isabella en Christophe Rentier
 C2  Mireille de Bel, Gwen de Meulmeester
Wedstrijdsecretariaten zaal
S1, S2 & S3 Pieter Goudappel
S5, A, B & C Marga Haas en Martin Haverkamp
D, E, en F-ploegen Fam. Kamp
Graag bij afzegging via de mail of voicemail ook je achternaam en ploeg vermelden!
Wedstrijdformulieren inleveren voor zondag 12:00 uur bij Bart en Jacinta (Oude Koudekerkseweg 85).
Verenigingsnummer: NCX-36-Q3
Reserveshirts Familie Huisman Willem Teellinckstraat 8 626115
T-Tags Ilse Schreuders of: Cassinstraat 41 624396
Kees Blankenburgh G. van der Veenstraat 24 614149

 

Categorieën: Wedstrijden