Zaterdag 2 december 2017
Thuis Uit                      Begin Aanw./vertrek Accommodatie Zaalwacht Vervoer/scheidsrechter
Swift (M) 1 Rust Roest 1 19:30 i.o.o. Hal 1

Juryvoorzitter : Sjoerd Sanderse / schotklok : Rene Jakobsen / tijd-score: Ivo Gillissen

VEEGPLOEG: Gijs en Mika

A den Ouden / E. Vernhout

 

Swift (M) 2 Rust Roest 2 18:00 i.o.o. Hal 1 Jacinta / Violet Pouwer A Hoefkens
Swift (M) 3 KCC/SO natural 6 16:40 i.o.o. Hal 1 Jacinta / Violet Pouwer M Pekaar
Blauw Wit  (K) 3 Swift (M) 5 15:20 14:00 Omnium, Goes Meerburg, De Bel, Bouterse
Swift (M) A1 TOP (A) A2 15:25 14:25 Hal 1 Derek Hoogenboom / Danique Louwerse C de Visser
Swift (M) B1 Fortis B3 13:05 12:05 Hal 1 Luc Francke / Romy Meur Koen Maljaars
Swift (M) C1 IJsselvogels C2 14:15 13:15 Hal 1 Derek Hoogenboom / Danique Louwerse KNKV?
Swift (M) C2 Stormvogels (W) C1 12:05 11:05 Hal 1 Luc Francke / Mats Witteveen Davin Thielen
Fortis D3 Swift (M) D1 11:00 10:15 De Belt, Oost-Souburg Dasselaar, Rentier, Haverkamp
Swift (M) D2 Tjoba D2 11:00 10:30 Hal 1 Marinka de Willigen / Mats Witteveen Gijs Gillissen
Swift (M) D3 TOGO D2 10:00 9:30 Hal 1 Marinka de Willigen / Mats Witteveen Eeke Hoogenboom
TOP (A) E3 Swift (M) E1 10:00 9:15 De Blikken, Arnemuiden Vlug, vd Wetering
Swift (M) E2 Fortis E1 9:00 8:30 Hal 1 Marinka de Willigen / Stijn Sanderse Isabel van Langevelde
Seolto E4 Swift (M) E3 9:00 8:15 Baskensburg, Vlissingen Geschiere, de Baar
Swift (M) F1 Tjoba F2 9:00 8:30 Hal 1 Marinka de Willigen / Stijn Sanderse Jacco van de Bosse
Swift (M) F2 Stormvogels (W) F2 9:00 8:30 Hal 1 Marinka de Willigen / Stijn Sanderse Robert-Jan Adriaansen
Wijzigingen
ploeg afwezig invaller/ster
 A1  Marit Schreuders
 C1  Mats Witteveen  Tijn Datema, Christophe Rentier
Wedstrijdsecretariaten zaal
S1, S2 & S3 Pieter Goudappel
S5, A, B & C Marga Haas en Martin Haverkamp
D, E, en F-ploegen Fam. Kamp
Graag bij afzegging via de mail of voicemail ook je achternaam en ploeg vermelden!
Wedstrijdformulieren inleveren voor zondag 12:00 uur bij Bart en Jacinta (Oude Koudekerkseweg 85).
Verenigingsnummer: NCX-36-Q3
Reserveshirts Familie Huisman Willem Teellinckstraat 8 626115
T-Tags Ilse Schreuders of: Cassinstraat 41 624396
Kees Blankenburgh G. van der Veenstraat 24 614149

 

Categorieën: Wedstrijden