Dinsdag 26 september 2017
Thuis Uit Begin Aanw./vertrek Accommodatie Vervoer/scheidsrechter
Blauw Wit (K) B1 Swift (M) B1 19:00 17:30 Sportterrein De Weitjes, Goes Griep, Piersma, Raucamp
Woensdag 27 september 2017
Thuis Uit Begin Aanw./vertrek Accommodatie Vervoer/scheidsrechter
ONDO C3 Swift (M) C3 19:00 18:00 Sportpark De Brigge, Middelburg Fietsen
Wijzigingen
ploeg afwezig invaller/ster
►C3 Renate en Intan spelen mee, Gwen wissel
Zaterdag 30 september 2017
Thuis Uit Begin Aanw./vertrek Accommodatie Vervoer/scheidsrechter
Swift (M) 1 Nieuwerkerk 1 16:00 i.o.o. Veld 2 KNKV
Swift (M) 2 DES (D) 2 14:30 i.o.o. Veld 2 KNKV
Swift (M) 3 Good Luck 2 12:45 11:45 Veld 2 KNKV
Swift (M) 4 TOP (A) 4 11:30 10:30 Veld 1 Robert Jan Adriaansen
Swift (M) A1 DVS ’69 A1 11:00 10:00 Veld 2 KNKV
Swift (M) B1 Fortis B3 9:30 8:45 Veld 2 Koen Maljaars
TOGO C2 Swift (M) C2 10:45 9:30 Sportpark Het Schenge, Goes Verhage, deBel, Dasselaar
Blauw Wit (K) C1 Swift (M) C3 9:45 8:45 Sportterrein De Weitjes, Goes Ploeg, Tetenburg, de Bruin
Swift C1 Tjoba C1 13:05 12:00 Veld 1 KNKV
Tjoba D2 Swift (M) D1 10:00 9:00 Sportpark, ‘s-Heer Hendrikskinderen de Clercq, v Ginkel, Dasselaar
Swift (M) D3 Fortis D2 10:15 9:45 Veld 1 Luc Francke
TOGO D2 Swift (M) D2 9:45 8:45 Sportpark Het Schenge, Goes De Gaaij, Schaarman, vd Schaaf
Swift (M) E1 TOP (A) E5 9:00 8:30 Veld 1 Marit Schreuders
Fortis E2 Swift (M) E2 10:30 9:45 Sportcomplex Diezestraat, Oost-Souburg Kamp, Baars
Swift (M) E3 Stormvogels (W) E1 9:00 8:30 Veld 1 Denise Provoost
Swift (M) F1 Volharding F1 9:00 8:30 Veld 1 Isabel van Langevelde
Wijzigingen
ploeg afwezig invaller/ster
►C3 Senna en Helder spelen mee
 F1  Liam de Klerk  in overleg met coach
 D3  Berbel Rijpert en Meike Murre  Nora Thuman en Valentijn Vlug
E2 Marith Baars  in overleg met coach
C2 Carmen
Wedstrijdsecretariaten veld
S1, S2, S3 Pieter Goudappel
S4, A, B & C Marga Haas en Martin Haverkamp
D, E, en F-ploegen Ingrid Kamp
Graag bij afzegging via de mail of voicemail ook je achternaam en ploeg vermelden!
Wedstrijdformulieren inleveren voor zondag 12:00 uur bij Bart en Jacinta (Oude Koudekerkseweg 85).
Verenigingsnummer: NCX-36-Q3
Reserveshirts Familie Huisman Willem Teellinckstraat 8 626115
T-Tags Ilse Schreuders of: Cassinstraat 41 624396
Kees Blankenburgh G. van der Veenstraat 24 614149

 

Categorieën: Wedstrijden