Woensdag 20 september 2017
Thuis Uit Begin Aanw./vertrek Accommodatie Vervoer/scheidsrechter
Swift C1 ONDO C1 18:30 17:45 Veld 2  nnb
Wijzigingen
ploeg afwezig invaller/ster
Zaterdag 23 september 2017
Thuis Uit Begin Aanw./vertrek Accommodatie Vervoer/scheidsrechter
SKF 1 Swift (M) 1 15:30 i.o.o. Sportpark De Groene Velden, Veenendaal i.o.o.
PKC/SWKGroep 4 Swift (M) 2 17:00 i.o.o. Sportpark Oostpolder, Papendrecht i.o.o.
ONDO (M) 4 Swift (M) 3 17:35 16:30 Sportpark De Brigge, Middelburg
TOGO 4 Swift (M) 4 15:00 13:30 Sportpark Het Schenge, Goes vdWeele, Mesu, Bouterse
TOGO A1 Swift (M) A1 10:40 9:15 Sportpark Het Schenge, Goes vKeeken, vBelzen, Meur
Blauw Wit (K) B1 Swift (M) B1 11:00 9:30 Sportterrein De Weitjes, Goes Griep, Piersma, Raucamp
Fortis C2 Swift (M) C2 9:30 8:30 Sportcomplex Diezestraat, Oost-Souburg fietsen
Swift (M) C3 Luctor C1 11:15 10:30 Veld 2 Jacco van de Bosse
ONDO C1 Swift C1 9:45 8:45 Sportpark De Brigge, Middelburg fietsen
Swift (M) D1 TOGO D1 10:15 9:45 Veld 1 Derek Hoogenboom
Luctor D1 Swift (M) D3 11:30 10:30 Sportpark Oude Vaart, Terneuzen Rijpert, Roedolf, Murre
KVK D3 Swift (M) D2 11:15 10:15 Kunstgras KVK, Kapelle Jacobsen, Kraganjan, Antheunissen
Swift (M) E1 Fortis E3 9:00 8:30 Veld 1 Eeke Hoogenboom
Swift (M) E2 Tjoba E2 9:00 8:45 Veld 1 Marinka de Willigen
Swift (M) F1 TOP (A) F1 9:00 8:30 Veld 2 Rachel Verhagen
Wijzigingen
ploeg afwezig invaller/ster
 C1  Joas van Dis
 C2  Renate, Carmen
 D2  Esmee Schaarman
Wedstrijdsecretariaten veld
S1, S2, S3 Pieter Goudappel
S4, A, B & C Marga Haas en Martin Haverkamp
D, E, en F-ploegen Ingrid Kamp
Graag bij afzegging via de mail of voicemail ook je achternaam en ploeg vermelden!
Wedstrijdformulieren inleveren voor zondag 12:00 uur bij Bart en Jacinta (Oude Koudekerkseweg 85).
Verenigingsnummer: NCX-36-Q3
Reserveshirts Familie Huisman Willem Teellinckstraat 8 626115
T-Tags Ilse Schreuders of: Cassinstraat 41 624396
Kees Blankenburgh G. van der Veenstraat 24 614149

 

Categorieën: Wedstrijden