Datum Thuis  Uit Aanvang Vertrek/aanw. Accommodatie Vervoer/scheidsrechter
16-9-2017 Swift 1 Unitas/Perspectief 1 16:00 i.o.o. Veld 2 KNKV
23-9-2017 SKF 1 Swift 1 15:30 i.o.o. Sportpark De Groene Velden, Veenendaal i.o.o.
30-9-2017 Swift 1 Nieuwerkerk 1 16:00 i.o.o. Veld 2 KNKV
7-10-2017 Swift 1 Valto 1 16:00 i.o.o. Veld 2 KNKV
14-10-2017 KVS/Maritiem 1 Swift 1 15:30 i.o.o. Cas van Dijkpark, ‘s-Gravenhage i.o.o.
16-9-2017 Swift 2 Sporting Delta 3 14:30 i.o.o. Veld 2 KNKV
23-9-2017 PKC/SWKGroep 4 Swift 2 17:00 i.o.o. Sportpark Oostpolder, Papendrecht i.o.o.
30-9-2017 Swift 2 DES (D) 2 14:30 i.o.o. Veld 2 KNKV
7-10-2017 Swift 2 Oranje Wit (D) 3 14:30 i.o.o. Veld 2 KNKV
14-10-2017 Die Haghe 3 Swift 2 12:30 i.o.o. Baambruggestraat 10, ‘s-Gravenhage i.o.o.
16-9-2017 Swift 3 KVK 2 12:45 11:45 Veld 2 KNKV
23-9-2017 ONDO 4 Swift 3 17:35 16:30 Sportpark De Brigge, Middelburg i.o.o.
30-9-2017 Swift 3 Good Luck 2 12:45 11:45 Veld 2 KNKV
7-10-2017 Swift 3 TOGO 2 12:45 11:45 Veld 2 KNKV
14-10-2017 Luctor 2 Swift 3 14:15 12:45 Sportpark Oude Vaart, Terneuzen vdWilligen, de Back, vHuizen
16-9-2017 Swift 4 TOGO 4 14:25 13:30 Veld 1 nog niet bekend
23-9-2017 TOGO 4 Swift 4 15:00 13:30 Sportpark Het Schenge, Goes vdWeele, Mesu, Bouterse
30-9-2017 Swift 4 TOP 4 11:30 10:30 Veld 1 Robert Jan Adriaansen
7-10-2017 Keep Fit ’70 3 Swift 4 13:00 11:30 Vierhoeven, Roosendaal Davidse, Schipper, Meerburg
16-9-2017 Swift A1 Albatros A2 11:00 10:00 Veld 2 KNKV
23-9-2017 TOGO A1 Swift A1 10:40 9:15 Sportpark Het Schenge, Goes vKeeken, vBelzen, Meur
30-9-2017 Swift A1 DVS ’69 A1 11:00 10:00 Veld 2 KNKV
7-10-2017 Swift A1 Tjoba A1 11:00 10:00 Veld 2 KNKV
14-10-2017 Luctor A1 Swift A1 12:30 11:00 Sportpark Oude Vaart, Terneuzen de Willigen, denBoer, Provoost
16-9-2017 Swift B1 Blauw Wit B1 9:30 8:45 Veld 2 Remi Mesu
23-9-2017 Blauw Wit B1 Swift B1 11:00 9:30 Sportterrein De Weitjes, Goes Griep, Piersma, Raucamp
30-9-2017 Swift B1 Fortis B3 9:30 8:45 Veld 2 Koen Maljaars
7-10-2017 Zaamslag B1 Swift B1 12:00 10:00 Sportveld Polderstraat, Zaamslag Louwerse, Rijkhals, leClerq
16-9-2017 Swift C1 ONDO C1 9:45 9:00 Veld 1 KNKV
23-9-2017 ONDO C1 Swift C1 9:45 8:45 Sportpark De Brigge, Middelburg fietsen
30-9-2017 Swift C1 Tjoba C1 13:05 12:00 Veld 1 KNKV
7-10-2017 ADO C1 Swift C1 12:00 9:45 Trekdam, ‘s-Gravendeel Sanderse, Elst, Hollebrandse
16-9-2017 Swift C2 Fortis C2 13:15 12:15 Veld 1 Gijs Gillissen
23-9-2017 Fortis C2 Swift C2 9:30 8:30 Sportcomplex Diezestraat, Oost-Souburg fietsen
30-9-2017 TOGO C2 Swift C2 10:45 9:30 Sportpark Het Schenge, Goes Verhage, deBel, Dasselaar
7-10-2017 Swift C2 Volharding C1 11:15 10:15 Veld 1 Davin Thielen
14-10-2017 Swift C2 TOGO C2 10:00 9:15 veld 2 Luc Francke
16-9-2017 Luctor C1 Swift C3 9:30 8:30 Sportpark Oude Vaart, Terneuzen Hasjim, Haverkamp, vHeemst
23-9-2017 Swift C3 Luctor C1 10:00 9:15 Veld 2 Jacco van de Bosse
30-9-2017 Blauw Wit C1 Swift C3 9:45 8:45 Sportterrein De Weitjes, Goes Ploeg, Tetenburg, de Bruin
7-10-2017 Swift C3 ONDO C3 10:00 9:15 Veld 1 Jacco van de Bosse
16-9-2017 TOGO D1 Swift D1 10:00 9:00 Sportpark Het Schenge, Goes Datema, de Bel, Marinissen
23-9-2017 Swift D1 TOGO D1 10:15 9:45 Veld 1 Derek Hoogenboom
30-9-2017 Tjoba D2 Swift D1 10:00 9:00 Sportpark, ‘s-Heer Hendrikskinderen de Clercq, v Ginkel, Dasselaar
7-10-2017 Swift D1 Volharding D1 12:30 12:00 Veld 1 Simone Kant
16-9-2017 Swift D2 KVK D3 12:05 11:30 Veld 1 Eefje van den Berg
23-9-2017 KVK D3 Swift D2 11:15 10:15 Kunstgras KVK, Kapelle Jacobsen, Kraganjan, Antheunissen
30-9-2017 TOGO D2 Swift D2 9:45 8:45 Sportpark Het Schenge, Goes De Gaaij, Schaarman, vd Schaaf
7-10-2017 Swift D2 Stormvogels D1 9:45 9:15 Veld 2 Koen Maljaars
16-9-2017 Swift D3 Luctor D1 10:55 10:30 Veld 1 Anne Vogel
23-9-2017 Luctor D1 Swift D3 11:30 10:30 Sportpark Oude Vaart, Terneuzen Rijpert, Roedolf, Murre
30-9-2017 Swift D3 Fortis D2 10:15 9:45 Veld 1 Luc Francke
7-10-2017 BKC D1 Swift D3 10:00 8:15 Sportpark Baersande, Breskens de Kooning, Berg, Hamoen
16-9-2017 Fortis E3 Swift E1 10:30 9:45 Sportcomplex Diezestraat, Oost-Souburg v Langevelde, Simmelink
23-9-2017 Swift E1 Fortis E3 9:00 8:45 Veld 1 Eeke Hoogenboom
30-9-2017 Swift E1 TOP E5 9:00 8:30 Veld 1 Marit Schreuders
7-10-2017 Seolto E3 Swift E1 9:30 8:45 Sportpark Bonedijke, Vlissingen Thuman, Vlug
16-9-2017 Tjoba E2 Swift E2 9:00 8:00 Sportpark Oele, Louws
23-9-2017 Swift E2 Tjoba E2 9:00 8:45 Veld 1 Marinka de Willigen
30-9-2017 Fortis E2 Swift E2 10:30 9:45 Sportcomplex Diezestraat, Oost-Souburg Kamp, Baars
7-10-2017 Swift E2 TOP E3 9:00 8:45 Veld 1 Gijs van Keken
16-9-2017 Fortis E5 Swift E3 9:30 8:30 Veld 1 Ruissen, Sandijck
30-9-2017 Swift E3 Stormvogels E1 9:00 8:30 Veld 1 Denise Provoost
7-10-2017 ONDO E3 Swift E3 10:30 9:30 Kunstgras KVK, Kapelle Roedolf, v Sluijs
16-9-2017 TOP F1 Swift F1 9:30 8:45 Sportcomplex Van Cittersweg, Arnemuiden de Klerk, Brinkman
23-9-2017 Swift F1 TOP F1 9:00 8:30 Veld 2 Rachel Verhagen
30-9-2017 Swift F1 Volharding F1 9:00 8:30 Veld 1 Isabel van Langevelde
7-10-2017 Seolto F1 Swift F1 9:30 8:45 Sportpark Bonedijke, Vlissingen Ruissen, vd Berghe

 

Categorie├źn: Wedstrijden