Zaterdag 27 mei 2017
Thuis Uit Aanw./vertrek Begin Veld: Accommodatie Vervoer/scheidsrechter  
Swift (M) 1 Vriendenschaar (H) 1 i.o.o. 16:00 2cK40 Sportpark De Sprong KNKV
Swift (M) 2 Vriendenschaar (H) 2 i.o.o. 14:30 2cK40 Sportpark De Sprong KNKV
Swift (M) 3 Atlas 3 11:45 12:45 2cK40 Sportpark De Sprong Wisselheer Swift 2
TOGO A2 Swift (M) A1 13:00 14:30 1K40 Sportpark Het Schenge Jobse, Huissen, Elst
DSO (K) B1 Swift (M) B1 09:30 11:30 2cK40 Sportpark  Molenvliet Schreuders, van Langevelde, van Keken
Swift (M) B2 Seolto B2 10:15 11:15 1cK40 Sportpark De Sprong Stephan den Boer
ADO C1 Swift (M) C1 09:00 11:30 2aK40 Sportcomplex Trekdam Pouwer, Stoltink, Sanderse
ONDO (M) C2 Swift (M) C2 11:45 13:00 2bK40 Sportpark De Brigge Fiets
Swift (M) D1 TOGO D1 11:00 11:30 2cK40 Sportpark De Sprong Gijs Gillessen
KVK D2 Swift (M) D2 09:00 10:00 2bK40 Kunstgras KVK Marinissen/ Le Clerq/ Dasselaar
Swift (M) D3 Fortis D4 09:45 10:15 2cK40 Sportpark De Sprong Derek Hoogenboom
TOP (A) E2 Swift (M) E1 08:45 09:30 1K40 Sportcomplex Van Cittersweg Haverkamp, Rijpert
Fortis E3 Swift (M) E2 09:45 10:30 6K24 Sportcomplex Diezestraat Oele, Roedolf
Swift (M) E3 KVK E2 09:30 10:00 1cK40 Sportpark De Sprong Evelyn Titiheru
Swift (M) F1 ONDO (M) F1 08:45 09:15 2cK40 Sportpark De Sprong Anne Vogel
Swift (M) F2 Fortis F3 09:30 10:00 1cK40 Sportpark De Sprong Lisa Jobse
Wijzigingen
ploeg afwezig invaller/ster
 F1  Faya Claassen  i.o.v. coach
Wedstrijdsecretariaten veld
S1, S2 Pieter Goudappel 06 – 48 67 09 92 /  
S3, A, B & C Angela Verduijn 06 – 28 44 55 03 /
D, E, en F-ploegen Fam. Kamp 06 – 83 99 37 24 /  
Graag bij afzegging via de mail of voicemail ook je achternaam en ploeg vermelden!
Wedstrijdformulieren inleveren voor zondag 12:00 uur bij Bart en Jacinta (Oude Koudekerkseweg 85).
Verenigingsnummer: NCX-36-Q3
Reserveshirts Familie Huisman Willem Teellinckstraat 8 626115
T-Tags Ilse Schreuders of: Cassinstraat 41 624396
Kees Blankenburgh G. van der Veenstraat 24 614149

 

Categorieën: TCWedstrijden