Vrijdag 11 november 2016

Start actie         :           17.30 uur bij de KRUITMOLEN
Coördinatie       :           Ab vd Vrie

Bijrijders           :           dames en heren van Swift 3

Lossen en laden:          dames en heren van B1 en B2

Vrijwilligers rijders en bijrijders zie schema,

En apart aanmelden zie aparte brief/mail verzoek aan ouder(s), betrokkenen van B1 en B2

Indien U niet aanwezig kunt zijn:
1- probeer eerst om te ruilen/vervangen
2- hierna (af)melden bij:  Anneke, interim OPA coördinator:

Tot dan!  Anneke D-B, OPA coördinatie

 

Wijk 1 Robijn/Plaats, Topaas/Plaats Erik den Boer
Wijk 2 Granaat/Plaats, Parelplein, Onyx Erik den Boer
Wijk 3 Opaal/Plaats, Smaragd/Plaats, Diamant, Briljant Michel Provoost
(kar zuidweg)
Wijk 4 Agaat/Plaats, Turkoois, Saffier/Plaats, Jadeplaats Ronald v.d. Weele
Wijk 5 Wijdaustraat, Wijdauplantsoen, Wijdaudwarsstraat 1 en 2 ????
Wijk 6 Tappershof-, Vluchtenburg-, Rustenburgstraat ????
Wijk 7 Kruitmolenlaan, Zwerfrustraat, Hooge Meestraat Rob Sanderse (kar P1)
Wijk 8 Segeerssingel, Segeersweg ????
Wijk 9 Dauwendaelsestraat, Rusthofstraat, Kriekenhof, Kriekenhofstraat Riny Kasse (kar)
Wijk 10 Landluststraat, Vredenburgh Riny Kasse (kar)
Wijk 11 Torenhofstr. Vreedenburghstraat, Dolfijnstraat Rob Sanderse (kar P1)
Wijk 12 Meanderlaan, Meanderhofstraat, Driewegenhof ????
Wijk 13 Roozenburglaan Ron Ploeg
Wijk 14 Obsydiaan Michel Provoost
(kar zuidweg)
Wijk 15 Buitenhovelaan, Vrijlandstraat Hans Lievense
(bijrijder) (kar Swift)
Wijk 16 Buitenruststraat René Hoogenboom (kar)
Wijk 17 Danielsland, Elmersland,  Ewisland Bart Pouwer (kar P2)
Wijk 18 Papisland, Vromoldsland, Piersland, Woudriksland, Gervinsland, Moerland Rob Nefs & Peter Louwerse   (kar Nefs)
Wijk 19 Girsesland, Herbersland Rob Nefs & Peter Louwerse  (kar Nefs)
Wijk 20 Breed-,Noord-,Tussen-, Brugge-, Zuidmede ????
Wijk 21 West-, Oostmede en Duunmede René le Clercq
Wijk 22 Grootmede Roel Oosterhoff(kar)

 

Extra bijrijders

Martin Haverkamp

Oscar Kamp

 

Categorieën: Oud Papier