Vrijdag 14 oktober 2016

Start actie         :           17.30 uur bij de KRUITMOLEN
Coördinatie       :           bestuurslid ?

Bijrijders           :           dames en heren van Swift 2

Lossen en laden:          dames en heren van C1 en C2

 

Vrijwilligers rijders en bijrijders zie schema,

En apart aanmelden zie aparte brief/mail verzoek aan ouder(s), betrokkenen van D1, D2 en D3

Indien U niet aanwezig kunt zijn:
1- probeer eerst om te ruilen/vervangen
2- hierna (af)melden bij:  Anneke, interim OPA coördinator:

Tot dan!  Anneke D. Interim-OPA coördinatie

Wijk 1 Robijn/Plaats, Topaas/Plaats Erik den Boer
Wijk 2 Granaat/Plaats, Parelplein, Onyx Erik den Boer
Wijk 3 Opaal/Plaats, Smaragd/Plaats, Diamant, Briljant Leo Zuidweg (kar Zuidweg)
Wijk 4 Agaat/Plaats, Turkoois, Saffier/Plaats, Jadeplaats Ronald v.d. Weele
Wijk 5 Wijdaustraat, Wijdauplantsoen, Wijdaudwarsstraat 1 en 2 ????
Wijk 6 Tappershof-, Vluchtenburg-, Rustenburgstraat ????
Wijk 7 Kruitmolenlaan, Zwerfrustraat, Hooge Meestraat Rob Sanderse (kar P1)
Wijk 8 Segeerssingel, Segeersweg ????
Wijk 9 Dauwendaelsestraat, Rusthofstraat, Kriekenhof, Kriekenhofstraat Riny Kasse(kar)
Wijk 10 Landluststraat, Vredenburgh Riny Kasse (kar)
Wijk 11 Torenhofstr. Vreedenburghstraat, Dolfijnstraat Rob Sanderse (kar P1)
Wijk 12 Meanderlaan, Meanderhofstraat, Driewegenhof ????
Wijk 13 Roozenburglaan Ron Ploeg
Wijk 14 Obsydiaan Leo Zuidweg (kar Zuidweg)
Wijk 15 Buitenhovelaan, Vrijlandstraat Anneke Duvekot (bijrijder) (kar)
Wijk 16 Buitenruststraat René Hoogenboom (kar)
Wijk 17 Danielsland, Elmersland,  Ewisland Dhr Tuinhof (kar P2)
Wijk 18 Papisland, Vromoldsland, Piersland, Woudriksland, Gervinsland, Moerland Rob Nefs & Peter Louwerse   (kar Nefs)
Wijk 19 Girsesland, Herbersland Rob Nefs & Peter Louwerse  (kar Nefs)
Wijk 20 Breed-,Noord-,Tussen-, Brugge-, Zuidmede ????
Wijk 21 West-, Oostmede en Duunmede Peter Maljaars
(eigen bus)
Wijk 22 Grootmede Roel Oosterhoff(kar)

 

Extra bijrijders

Martin Haverkamp Oscar Kamp
   
 

Categorieën: Oud Papier