Zaterdag 12 maart 2016
Thuis Uit Begin Aanw./vertrek Accommodatie Zaalwacht Vervoer/scheidsrechter
Swift 1 Vitesse (Ba) 1 19:50 i.o.o. De Sprong, Hal 1, Middelburg Elvera Alewijnse en Bo Jobse KNKV
Swift 2 Vitesse (Ba) 2 18:40 i.o.o. De Sprong, Hal 1, Middelburg Elvera Alewijnse en Bo Jobse KNKV
Swift 3 GKV/Enomics 3 17:25 i.o.o. De Sprong, Hal 1, Middelburg Elvera Alewijnse en Bo Jobse KNKV
Swift 4 PKC/SWKGroep 6 16:10 15.10 De Sprong, Hal 1, Middelburg Eefje vd Berg en Pieter Goudappel (wissel 4) KNKV
Swift A2 Zierikzee A1 15:00 14.00 De Sprong, Hal 1, Middelburg Eefje vd Berg en Pieter Goudappel (wissel 4) Joren Gillissen
Swift B1 ONDO (M) B2 14:00 13.00 De Sprong, Hal 1, Middelburg Geesje Helleman en Rene Jakobsen
TOP (A) C1 Swift C1 12:05 10.50 De Blikken, Arnemuiden de Willigen, Schreuders, den Boer
Swift C3 Blauw Wit (K) C1 13:00 12.15 De Sprong, Hal 1, Middelburg Geesje Helleman en Rene Jakobsen Luc Francke
Swift D1 Stormvogels (W) D1 11:00 10.30 De Sprong, Hal 1, Middelburg Alinde Huisman en Xavi Holslag Jouke Binsma
Swift D2 Blauw Wit (K) D1 10:00 9.30 De Sprong, Hal 1, Middelburg Alinde Huisman en Xavi Holslag Jager Huang
Swift E1 TOP (A) E2 9:00 8.30 De Sprong, Hal 1, Middelburg Alinde Huisman en Xavi Holslag Bo Jobse
Swift E2 TOP (A) E5 9:00 8.30 De Sprong, Hal 1, Middelburg Alinde Huisman en Xavi Holslag Emma Duvekot
Swift E3 Seolto E3 9:00 8.30 De Sprong, Middelburg Alinde Huisman en Xavi Holslag Linda van Huizen
Seolto F2 Swift F1 9:00 i.o.o. Baskensburg, Hal 2, Vlissingen rooster Rob
Wedstrijd Ondo 12:00 Geesje Helleman en Rene Jakobsen
Wijzigingen
ploeg afwezig invaller/ster
 C3  Danique (C2)
 E3  Esmee de Meulmeester
Wedstrijdsecretariaten veld
S1, S2, S3, A1 Pieter Goudappel
S4, S5, A2, B & C Ineke Dekker
D, E, en F-ploegen Jeanette Timmerman
Graag bij afzegging via de mail of voicemail ook je achternaam en ploeg vermelden!
Wedstrijdformulieren inleveren voor zondag 12:00 uur bij Bart en Jacinta (Oude Koudekerkseweg 85).
Verenigingsnummer: NCX-36-Q3
Reserveshirts Familie Huisman Willem Teellinckstraat 8 626115
T-Tags Ilse Schreuders of: Cassinstraat 41 624396
Kees Blankenburgh G. van der Veenstraat 24 614149

 

Categorieën: Wedstrijden