Zaterdag 2 april
Thuis Uit Begin Aanw./vertrek Accommodatie Vervoer/scheidsrechter
Fortis D3 Swift D1 9:00 7.45 Sportcomplex Diezestraat, OOST-SOUBURG ouders van Mireille, Lotte en Isabel
Swift E1 Fortis E4 9:30 9.00 Veld 1 Linda van Huizen
Swift E2 Luctor E2 9:30 9.00 Veld 1 Marinka de Willigen
Swift E4 Tjoba E4 9:30 9.00 Veld 1 Evelyn Titiheru
TOP E6 Swift E3 9:30 8.45 Sportcomplex Van Cittersweg, ARNEMUIDEN ouders van Harm en Esmee
Seolto F1 Swift F1 9:30 8.45 Sportpark Bonedijke, VLISSINGEN ouders van Naomi en Nora
KVK D1 Swift D2 10:00 8.30 Kunstgras KVK, KAPELLE ouders van Indy en Nisa
Swift C1 TOP C1 10:30 9.30 Veld 2 KNKV + reserve Roel Klootwijk
Swift C3 Blauw Wit (K) C1 10:30 9.30 Veld 1 Derek Hoogenboom
Swift B1 Fortis B2 11:30 10.30 Veld 2 wordt nog aangewezen
Swift C2 Luctor C2 11:30 10.45 Veld 1 Stephan de Boer
Swift A2 ONDO A2 12:45 11.45 Veld 2 Martijn van Langevelde
Blauw Wit (K) 3 Swift 4 12:45 11.30 Sportterrein De Weitjes, GOES i.o.o.
De Meervogels 2 Swift 2 14:00 i.o.o. Vernedesportpark, ZOETERMEER i.o.o.
WION 3 Swift 3 14:00 i.o.o. Sportcomplex Max Planckplaats, ROTTERDAM i.o.o.
De Meervogels 1 Swift 1 15:30 i.o.o. Vernedesportpark, ZOETERMEER i.o.o.
Zaterdag 9 april
Thuis Uit Begin Aanw./vertrek Accommodatie Vervoer/scheidsrechter
Swift E3 ONDO E5 9:00 8.30 Veld 1 Ivo Mix
Swift F1 Blauw Wit (K) F1 9:00 8.30 Veld 1 Annelies Donk
Seolto B2 Swift B1 9:15 8.15 Sportpark Bonedijke, VLISSINGEN Van de Dries, Zanting, le Clerq
TOGO E1 Swift E1 9:15 8.15 Sportpark Het Schenge, GOES ouders van Isabella en Aram
Swift D1 TOP D2 10:00 9.00 Veld 2 Gijs Gillisen
Swift D2 Seolto D2 10:00 9.00 Veld 1 Noortje Oosterhoff
BKC E2 Swift E4 10:00 8.30 Sportpark Baersande, BRESKENS ouders van Sven en Meike
KCR C1 Swift C1 10:15 8.00 Sportpark Sportlaan, RIDDERKERK Scheuders, Lievense, Goudappel
Seolto C2 Swift C3 10:45 9.45 Sportpark Bonedijke, VLISSINGEN Coremans, Raucamp, Dingemanse
Swift A1 ONDO A1 11:00 10.00 Veld 2 KNKV
Swift 4 TOP 4 11:00 10.00 Veld 1 Bas Gunter
Volharding E2 Swift E2 12:00 10.45 Sportveld Hogeweg, YERSEKE ouders van Jaap en Timo
Swift 3 ONDO 2 12:30 i.o.o. Veld 2 KNKV
Swift 2 Tempo 2 14:00 i.o.o. Veld 2 KNKV
KCR A4 Swift A2 14:30 12.15 Sportpark Sportlaan, RIDDERKERK Jobse, Daems, de Back
Swift 1 Tempo 1 15:30 i.o.o. Veld 2 KNKV

Categorie├źn: Wedstrijden