Zaterdag 30 januari 2016
Thuis Uit Begin Aanw./vertrek Accommodatie Zaalwacht Vervoer/scheidsrechter
Swift 1 Tilburg 1 20:00 i.o.o. De Sprong, Hal 1, Middelburg Derek en Gijs van Keken KNKV
Swift 2 Tilburg 2 18:45 i.o.o. De Sprong, Hal 1, Middelburg Derek en Gijs van Keken KNKV
Swift 3 Vriendenschaar (H) 3 17:30 i.o.o. De Sprong, Hal 1, Middelburg Derek en Gijs van Keken KNKV
Swift A1 Nieuwerkerk A2 16:15 15.15 De Sprong, Hal 1, Middelburg Kathinka vd Visser en Luc vd Dries KNKV
Swift A2 TOP (A) A2 15:00 14.00 De Sprong, Hal 1, Middelburg Kathinka vd Visser en Luc vd Dries Sjoerd Sanderse
Swift C1 Fortis C1 14:00 13.00 De Sprong, Hal 1, Middelburg Ineke donk en Rick Leclercq KNKV (reserve Ivo de Hond)
Swift C2 Seolto C1 13:00 12.15 De Sprong, Hal 1, Middelburg Ineke donk en Rick Leclercq Stephan den Boer
Swift C3 TOGO C2 12:00 11.15 De Sprong, Hal 1, Middelburg Ineke donk en Rick Leclercq Noortje Oosterhoff
Swift E1 TOP (A) E3 9:00 8.30 De Sprong, Hal 1, Middelburg Luc Francke en Kevin Lievense Myrthe Titiheru
Swift E3 BKC E2 10:00 9.30 De Sprong, Hal 1, Middelburg Luc Francke en Kevin Lievense Lisa Jobse
Swift E4 Fortis E6 9:00 8.30 De Sprong, Hal 1, Middelburg Luc Francke en Kevin Lievense Marthe Wisse
wordt nog aangewezen
Swift F1 ONDO (M) F2 10:00 9.30 De Sprong, Hal 1, Middelburg Luc Francke en Kevin Lievense Bo Jobse
Wedstrijd Ondo 11:00 De Sprong, Hal 1, Middelburg Luc Francke en Kevin Lievense
Wijzigingen
ploeg afwezig invaller/ster
 C2  Kim (B1)
 C3  Violet (C2)
Wedstrijdsecretariaten veld
S1, S2, S3, A1 Pieter Goudappel
S4, S5, A2, B & C Ineke Dekker
D, E, en F-ploegen Jeanette Timmerman
Graag bij afzegging via de mail of voicemail ook je achternaam en ploeg vermelden!
Wedstrijdformulieren inleveren voor zondag 12:00 uur bij Bart en Jacinta (Oude Koudekerkseweg 85).
Verenigingsnummer: NCX-36-Q3
Reserveshirts Familie Huisman Willem Teellinckstraat 8 626115
T-Tags Ilse Schreuders of: Cassinstraat 41 624396
Kees Blankenburgh G. van der Veenstraat 24 614149

Categorieën: Wedstrijden