Vrijdag 12 februari 2016

Start actie         :           17.30 uur bij de KRUITMOLEN
Coördinatie       :           Ab vd Vrie

Bijrijders           :           dames en heren van Swift 3
Lossen en laden:          dames en heren van B1 en C1

Vrijwilligers rijders en bijrijders zie schema,

En apart aanmelden zie aparte brief/mail verzoek aan ouder(s), betrokkenen van B1 en C1

Indien U niet aanwezig kunt zijn:
1- probeer eerst om te ruilen/vervangen
2- hierna (af)melden bij:  Anneke, interim OPA coördinator:

Tot dan!  Anneke D. Interim-OPA coördinatie

Wijk 1 Robijn/Plaats, Topaas/Plaats Erik den Boer
Wijk 2 Granaat/Plaats, Parelplein, Onyx ????
Wijk 3 Opaal/Plaats, Smaragd/Plaats, Diamant, Briljant Michel Provoost
(kar zuidweg)
Wijk 4 Agaat/Plaats, Turkoois, Saffier/Plaats, Jadeplaats Ronald v.d. Weele
Wijk 5 Wijdaustraat, Wijdauplantsoen, Wijdaudwarsstraat 1 en 2 ????
Wijk 6 Tappershof-, Vluchtenburg-, Rustenburgstraat ????
Wijk 7 Kruitmolenlaan, Zwerfrustraat, Hooge Meestraat Rob Sanderse (kar P1)
Wijk 8 Segeerssingel, Segeersweg ????
Wijk 9 Dauwendaelsestraat, Rusthofstraat, Kriekenhof, Kriekenhofstraat Jeroen van der Ham(kar)
Wijk 10 Landluststraat, Vredenburgh Jeroen van der Ham(kar)
Wijk 11 Torenhofstr. Vreedenburghstraat, Dolfijnstraat Rob Sanderse (kar P1)
Wijk 12 Meanderlaan, Meanderhofstraat, Driewegenhof ????
Wijk 13 Roozenburglaan Ron Ploeg
Wijk 14 Obsydiaan Michel Provoost
(kar zuidweg)
Wijk 15 Buitenhovelaan, Vrijlandstraat Anneke Duvekot
(bijrijder) (kar Swift)
Wijk 16 Buitenruststraat René Hoogenboom (kar)
Wijk 17 Danielsland, Elmersland,  Ewisland Bart Pouwer (kar P2)
Wijk 18 Papisland, Vromoldsland, Piersland, Woudriksland, Gervinsland, Moerland Rob Nefs & Peter Louwerse   (kar Nefs)
Wijk 19 Girsesland, Herbersland Rob Nefs & Peter Louwerse  (kar Nefs)
Wijk 20 Breed-,Noord-,Tussen-, Brugge-, Zuidmede ????
Wijk 21 West-, Oostmede en Duunmede Peter Maljaars
(eigen bus)
Wijk 22 Grootmede Roel Oosterhoff(kar)
Extra bijrijder Oscar Kamp
  Extra bijrijder Martin Haverkamp

Categorieën: Oud Papier