Zaterdag 19 december 2015
Thuis Uit Begin Aanw./vertrek Accommodatie Zaalwacht Vervoer/scheidsrechter
Swift 1 WION 1 20:15 i.o.o. De Sprong, Hal 1, Middelburg Thijs Maljaars en Marthe Wisse KNKV
Swift 2 WION 2 19:00 i.o.o. De Sprong, Hal 1, Middelburg Thijs Maljaars en Marthe Wisse KNKV
Swift 3 Oranje Wit (D) 4 17:45 i.o.o. De Sprong, Hal 1, Middelburg Thijs Maljaars en Marthe Wisse KNKV
Swift 4 Oranje Wit (D) 5 15:20 14.20 De Sprong, Hal 1, Middelburg Femke Rijkeboer en Alana van’t Westende KNKV
Swift 5 Fortis 5 14:10 13.10 De Sprong, Hal 1, Middelburg Femke Rijkeboer en Alana van’t Westende Roel Klootwijk
Swift A1 KCC A2 16:30 15.30 De Sprong, Hal 1, Middelburg Femke Rijkeboer en Alana van’t Westende KNKV
Swift A2 KVK A2 13:00 12.00 De Sprong, Hal 1, Middelburg Ineke Donk en Nina van Ginkel Martijn van Langevelde
Swift B1 Blauw Wit (K) B1 12:00 11.00 De Sprong, Hal 1, Middelburg Ineke Donk en Nina van Ginkel Joren Gillissen
Sporting Delta C2 Swift C1 12:00 9.45 Deltahal, Dordrecht Lievense, den Boer, Schreuders
Swift C2 Tjoba C1 11:00 10.15 De Sprong, Hal 1, Middelburg Jessica Schipper en Meike Coremans Noortje Oosterhoff
Swift E1 TOGO E1 9:00 8.30 De Sprong, Hal 1, Middelburg Jessica Schipper en Meike Coremans Evelyn Titiheru
Swift E2 TOGO E2 9:00 8.30 De Sprong, Hal 1, Middelburg Jessica Schipper en Meike Coremans Joelle Timmerman
Swift E3 Fortis E5 9:00 8.30 De Sprong, Hal 1, Middelburg Jessica Schipper en Meike Coremans Arend vd Rande
Fortis F3 Swift F1 10:00 i.o.o. De Belt, Oost-Souburg rooster Rob
Wedstrijd Ondo 10:00 De Sprong, Hal 1, Middelburg Jessica Schipper en Meike Coremans

INHAALWEDSTRIJD

23-12-2015

Swift 5

Blauw Wit 3 18.30 17.45 De Sprong, hal 1, Middelburg  wissels van Swift 5 Martijn van Langevelde
Wijzigingen
ploeg afwezig invaller/ster
 C1  Romy
 C2  Chenna
Wedstrijdsecretariaten veld
S1, S2, S3, A1 Pieter Goudappel
S4, S5, A2, B & C Ineke Dekker
D, E, en F-ploegen Jeanette Timmerman
Graag bij afzegging via de mail of voicemail ook je achternaam en ploeg vermelden!
Wedstrijdformulieren inleveren voor zondag 12:00 uur bij Bart en Jacinta (Oude Koudekerkseweg 85).
Verenigingsnummer: NCX-36-Q3
Reserveshirts Familie Huisman Willem Teellinckstraat 8 626115
T-Tags Ilse Schreuders of: Cassinstraat 41 624396
Kees Blankenburgh G. van der Veenstraat 24 614149

 

Categorieën: Wedstrijden