Aangezien het magazine later dan gebruikelijk verschijnt, hieronder alvast de wedstrijden van 14 en 21 november met bijhorende zaalwacht, het vervoer en de scheidsrechter. Gelieve hiermee rekening te houden wanneer je ingedeeld bent of voor vervanging te zorgen!

Zaterdag 14 november 2015
Thuis Uit Begin Aanw./vertrek Accommodatie Zaalwacht Vervoer/scheidsrechter
IJsselvogels 1 Swift 1 16:30 i.o.o. Zuidplas, Moordrecht i.o.o.
IJsselvogels 2 Swift 2 15:15 i.o.o. Zuidplas, Moordrecht i.o.o.
Swift 3 Vitesse (Ba) 3 13:00 i.o.o. De Sprong, Hal 1, Middelburg Mireille Davidse en Linda van Huizen KNKV
TOP (A) 3 Swift 4 13:05 11.50 De Blikken, Arnemuiden i.o.o.
ONDO (M) 5 Swift 5 15:15 14.15 De Sprong, Hal 1, Middelburg
TOP (A) A1 Swift A1 14:20 13.05 De Blikken, Arnemuiden Den Boer, Mix, Hoogenboom
Volharding B1 Swift B1 14:00 12.15 Reimerswaalhal, Kruiningen Hanssens, Goedbloed, Provoost
Swift C1 Oranje Wit (D) C2 12:00 11.00 De Sprong, Hal 1, Middelburg Mireille Davidse en Linda van Huizen KNKV
Volharding D1 Swift D1 13:00 11.45 Reimerswaalhal, Kruiningen de Bel, vd Ham, Lievense
Swift D2 Luctor D2 11:00 10.25 De Sprong, Hal 1, Middelburg Joyce de Priester en Rona Kasse Alinde Hamelink-Huisman
ONDO (M) E2 Swift E1 9:00 8.30 De Sprong, Hal 1, Middelburg Joyce de Priester en Rona Kasse
ONDO (M) E3 Swift E2 10:00 9.30 De Sprong, Hal 1, Middelburg Joyce de Priester en Rona Kasse
Swift F1 Seolto F1 9:00 8.30 De Sprong, Hal 1, Middelburg Joyce de Priester en Rona Kasse Marthe Wisse
 
Zaterdag 21 november 2015
Thuis Uit Begin Aanw./vertrek Accommodatie Zaalwacht Vervoer/scheidsrechter
Tilburg 1 Swift 1 16:50 i.o.o. Westerwel, Tilburg i.o.o.
Tilburg 2 Swift 2 15:30 i.o.o. Westerwel, Tilburg i.o.o.
Vriendenschaar (H) 3 Swift 3 18:40 i.o.o. De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam i.o.o.
Nieuwerkerk A2 Swift A1 13:20 10.50 De Kleine Vink Hal, Nieuwerkerk ad IJssel Wisse, Madelief Pouwer, Titiheru
Fortis C1 Swift C1 11:05 9.35 De Belt, Hal 1, Oost-Souburg fiets
Seolto C1 Swift C2 12:10 11.00 Baskensburg, Hal 1, Vlissingen Louwerse, Stolting, Witteveen
TOGO C2 Swift C3 13:00 11.45 Omnium, Hal 2, Goes Griep, Holslag, Dasselaar
TOP (A) D3 Swift D1 11:05 10.00 De Blikken, Arnemuiden Yunaedi, Tange Nefs
TOGO D3 Swift D2 12:00 11.00 Omnium, Hal 2, Goes Ploeg, Hollebrandse, Roelse
BKC E2 Swift E3 12:00 i.o.o. boot Scheldeveste, Breskens de Meulmeester, Antheunisse/boot
Fortis E6 Swift E4 10:00 9.00 De Belt, Hal 1, Oost-Souburg de Kooning, Rijpert
Tjoba F2 Swift F1 10:00 i.o.o. Omnium, Hal 2, Goes rooster Rob

 

Categorie├źn: Wedstrijden