Zaterdag 28 november 2015
Thuis Uit Begin Aanw./vertrek Accommodatie Zaalwacht Vervoer/scheidsrechter
Swift 1 Vriendenschaar (H) 1 19:50 i.o.o. De Sprong, Hal 1, Middelburg Joelle Timmerman en Evelyn Titiheru KNKV
Swift 2 Vriendenschaar (H) 2 18:35 i.o.o. De Sprong, Hal 1, Middelburg Joelle Timmerman en Evelyn Titiheru KNKV
Swift 3 KCR 3 17:25 i.o.o. De Sprong, Hal 1, Middelburg Joelle Timmerman en Evelyn Titiheru KNKV
Swift 4 Nieuwerkerk 6 16:15 15.15 De Sprong, Hal 1, Middelburg Carlien Boogaard en Emmely Roucamp KNKV
Swift A1 Maassluis A1 15:00 14.00 De Sprong, Hal 1, Middelburg Carlien Boogaard en Emmely Roucamp KNKV
Swift B1 BKC B1 14:00 13.00 De Sprong, Hal 1, Middelburg Bert Jeras en Inger den Boer Ingmar van Leerzem
Swift C2 KVK C1 12:00 11.15 De Sprong, Hal 1, Middelburg Bert Jeras en Inger den Boer Annelies Donk
Swift C3 ONDO (M) C2 13:00 12.15 De Sprong, Hal 1, Middelburg Bert Jeras en Inger den Boer Mieke Maljaars
Swift D1 BKC D1 11:00 10.30 De Sprong, Hal 1, Middelburg Mieke Maljaars en Lotte Griep Ivo Mix
Swift D2 ONDO (M) D2 10:00 9.30 De Sprong, Hal 1, Middelburg Mieke Maljaars en Lotte Griep Tijs Maljaars
Swift E2 TOP (A) E4 9:00 8.30 De Sprong, Hal 1, Middelburg Mieke Maljaars en Lotte Griep Marinka de Willigen
Swift E3 KVK E2 9:00 8.30 De Sprong, Hal 1, Middelburg Mieke Maljaars en Lotte Griep Lisa Jobse
Swift E4 Seolto E4 9:00 8.30 De Sprong, Middelburg Mieke Maljaars en Lotte Griep Myrthe Titiheru
Wijzigingen
ploeg afwezig invaller/ster
 C2  Amber
 C3  Danique
Wedstrijdsecretariaten veld
S1, S2, S3, A1 Pieter Goudappel
S4, S5, A2, B & C Ineke Dekker
D, E, en F-ploegen Jeanette Timmerman
Graag bij afzegging via de mail of voicemail ook je achternaam en ploeg vermelden!
Wedstrijdformulieren inleveren voor zondag 12:00 uur bij Bart en Jacinta (Oude Koudekerkseweg 85).
Verenigingsnummer: NCX-36-Q3
Reserveshirts Familie Huisman Willem Teellinckstraat 8 626115
T-Tags Ilse Schreuders of: Cassinstraat 41 624396
Kees Blankenburgh G. van der Veenstraat 24 614149

 

Categorieën: Wedstrijden