Nr. Tijd Aanw./vertrek Wedstrijd Accommodatie Scheids/vervoer
998 16:00 i.o.o. Albatros 1 – Swift 1 Sportpark Develstein / Zwijndrecht in onderling overleg
4103 14:30 i.o.o. Albatros 2 – Swift 2 Sportpark Develstein / Zwijndrecht in onderling overleg
4109 16:00 14:45 KCR 6 – Swift 3 Sportpark Sportlaan / Ridderkerk in onderling overleg
12216 13:30 12:30 Swift 5 – Blauw Wit 3 verplaatst naar 19 mei 20.00 uur Youri de Back
7150 12:00 10:15 Blauw Wit A1 – Swift A1 Sportterrein De Weitjes / Goes Arpaci, Vogel, Desmedt
11637 10:30 9:10 Blauw Wit A2 – Swift A2 Sportterrein De Weitjes / Goes Telepary, van der Rande, de Back
11388 12:00 11:00 Swift B1 – Atlas B1 Sportpark De Sprong / Middelburg Swift 5
23666 11:00 10:00 Swift C1 – TOP C1 wordt verplaatst Mathijs Page
11041 11:00 9:45 Zaamslag C1 – Swift C2 Sportveld Polderstraat / Zaamslag van den Dries, Provoost, Hanssens
10990 12:30 11:15 Volharding C1 – Swift C3 wordt verplaatst Janse, Dingemanse, Cooremans
10869 11:45 10:45 Swift D1 – Fortis D2 Sportpark De Sprong / Middelburg Paul van den Berg
10669 10:00 9:30 Swift D2 – Blauw Wit D1 Sportpark De Sprong / Middelburg Koen Maljaars
10495 10:30 10:00 Swift E1 – TOGO E1 Sportpark De Sprong / Middelburg Katrien Volleman
10494 9:30 9:00 Swift E2 – Tjoba E3 Sportpark De Sprong / Middelburg Noortje Oosterhof
9445 9:30 8:45 Seolto F1 – Swift F2 Sportpark Bonedijke / Vlissingen in overleg Rob
9837 9:30 9:00 Swift F1 – Luctor F2 Sportpark De Sprong / Middelburg Stephan den Boer
9610 10:30 10:00 Swift F3 – Seolto F2 Sportpark De Sprong / Middelburg Charissa Tanis

 

Wijzigingen
ploeg afwezig invaller/ster
 C3  Linn, Rona
 C1 Menno
 B1 Gijs
Wedstrijdsecretariaten zaal
S1, S2, S3, S4, A1 Pieter Goudappel 06-48670991 (afmelden via TPE)
S5, A2, B & C Ineke Dekker 0118‐501482/06-23156731
D, E, en F-ploegen Cindy Raucamp 0118-774312

Graag bij afzegging via de mail of voicemail ook je achternaam en ploeg vermelden! Wedstrijdformulieren inleveren voor zondag 12:00 uur bij Bart en Jacinta (Oude Koudekerkseweg 85).

Verenigingsnummer: NCX-36-Q3
Reserveshirts Familie Huisman Willem Teellinckstraat 8 626115
T-Tags Ilse Schreuders of Kees Blankenburgh Cassinstraat 41 G. van der Veenstraat 24 624396 of 614149

 

Categorieën: Wedstrijden