Nr. Tijd Aanw./vertrek Wedstrijd Accommodatie Scheids/vervoer
2248 16:00 i.o.o. Swift 1 – De Meervogels 1 Sportpark De Sprong / Middelburg KNKV
6286 14:30 13:30 Swift 2 – De Meervogels 2 Sportpark De Sprong / Middelburg KNKV
6285 13:00 12:00 Swift 3 – RWA 3 Sportpark De Sprong / Middelburg KNKV
12245 10:45 9:30 TOP 5 – Swift 5 Sportcomplex Van Cittersweg / Arnemuiden in onderling overleg
7969 11:30 10:30 Swift A1 – NIO A1 Sportpark De Sprong / Middelburg KNKV
11657 10:00 9:00 Swift A2 – TOGO A1 Sportpark De Sprong / Middelburg Roel Klootwijk
11397 10:45 9:30 Seolto B1 – Swift B1 Sportpark Bonedijke / Vlissingen Jobse, Maljaars, Timmerman
23718 14:00 12:30 TOGO C1 – Swift C1 Sportpark Het Schenge / Goes de Willigen, Schreuders, van Langeveld
11047 11:45 11:00 Swift C2 – Fortis C2 Sportpark De Sprong / Middelburg Remi Mesu
10990 13.15 12.00 Volharding C1 – Swift C3 (inhaalwedstrijd) Sportveld Hogeweg
10908 10:45 9:45 Swift D1 – KVK D1 Sportpark De Sprong / Middelburg Lennart Hoogenboom
10689 13:00 12:00 TOGO D2 – Swift D2 Sportpark Het Schenge / Goes vd Ham, Junaedi, Elmirou
10505 9:30 8:30 KVK E1 – Swift E1 Kunstgras KVK / KAPELLE in overleg Rob
10506 11:00 10:00 Luctor E1 – Swift E2 Sportpark Oude Vaart / Terneuzen in overleg Rob
9852 9:00 8:10 Tjoba F2 – Swift F1 Sportpark / ‘s HH Kinderen in overleg Rob
12336 10:00 9:10 Stormvogels F1 – Swift F3 Sportpark De Prelaat / Westkapelle in overleg Rob

11 mei

23666

18.15 17.30 Swift C1 – TOP C1 Sportpark de Sprong Nog niet bekend

 19 mei

11216

20.00 19.15 Swift 5 – Blauw Wit 3 Sportpark de Sprong Youri de Back

12 Mei 2015 Swift D1 Fortis D2 18.30 Aanwezig 17.45 uur Scheidsrechter Paul vd Berg (inhaalwedstrijd van 9 Mei)

Wijzigingen
ploeg afwezig invaller/ster
 C2  Kim
 C3  Emmely  Stijn, Violet
Wedstrijdsecretariaten zaal
S1, S2, S3, S4, A1 Pieter Goudappel 06-48670991 (afmelden via TPE)
S5, A2, B & C Ineke Dekker 0118‐501482/06-23156731
D, E, en F-ploegen Cindy Raucamp 0118-774312

Graag bij afzegging via de mail of voicemail ook je achternaam en ploeg vermelden! Wedstrijdformulieren inleveren voor zondag 12:00 uur bij Bart en Jacinta (Oude Koudekerkseweg 85).

Verenigingsnummer: NCX-36-Q3
Reserveshirts Familie Huisman Willem Teellinckstraat 8 626115
T-Tags Ilse Schreuders of Kees Blankenburgh Cassinstraat 41 G. van der Veenstraat 24 624396 of 614149

 

Categorieën: Wedstrijden