Nr. Tijd Aanw./vertrek Wedstrijd Accommodatie Scheids/vervoer
2163 16:00 i.o.o. TOP 1 – Swift 1 Sportcomplex Van Cittersweg / Arnemuiden in onderling overleg
6139 14:00 i.o.o. PKC/SWKGroep 4 – Swift 2 Sportpark Oostpolder / Papendrecht in onderling overleg
6145 13:00 10:45 Ventura Sport 3 – Swift 3 Sportcomplex Sportlaan / Strijen in onderling overleg
12154 11:30 10:30 Swift 5 – Luctor 2 Sportpark De Sprong / Middelburg Swift 5
7913 12:30 10:00 PKC/SWKGroep A3 – Swift A1 Sportpark Oostpolder / Papendrecht Den Boer, Oosterhoff, Hoogenboom
11628 10:45 9:30 Seolto A2 – Swift A2 Sportpark Bonedijke / Vlissingen Mesu, Koet, van Huizen
11378 10:00 9:00 Swift B1 – Luctor B1 Sportpark De Sprong / Middelburg Jacco van den Bosse
23639 11:30 9:00 Sporting Delta C2 – Swift C1 Sportcomplex Gravensingel / Dordrecht Kasse, Lievense, Meur
11027 11:15 10:30 Swift C2 – TOP C3 Sportpark De Sprong / Middelburg Joren Gillissen
10840 11:00 9:40 TOGO D1 – Swift D1 Sportpark Het Schenge / Goes Pouwer, Stoltink, Dasselaar
10656 10:30 9:20 Zaamslag D1 – Swift D2 Sportveld Polderstraat / Zaamslag Lievense, Tange, De Bel
10481 9:30 8:45 TOP E4 – Swift E1 Sportcomplex Van Cittersweg / Arnemuiden in overleg Rob
10483 9:30 8:45 Fortis E3 – Swift E2 Sportcomplex Diezestraat / Oost-Souburg in overleg Rob
9435 10:00 9:30 Swift F2 – ONDO F2 Sportpark De Sprong / Middelburg Anita Hoekstra
9516 12:00 11:15 Fortis F3 – Swift F3 Sportcomplex Diezestraat / Oost-Souburg in overleg Rob
22 april 18.45 20.00 TOGO C2 – Swift C3 Sportpark Het Schenge Holslag, Griep, Raucamp

 

Wijzigingen
ploeg afwezig invaller/ster

 D2

 

 Gwen Meulmeester
 C3  Denise, Danique, Luc, Rick
Wedstrijdsecretariaten zaal
S1, S2, S3, S4, A1 Pieter Goudappel 06-48670991 (afmelden via TPE)
S5, A2, B & C Ineke Dekker 0118‐501482/06-23156731
D, E, en F-ploegen Cindy Raucamp 0118-774312

Graag bij afzegging via de mail of voicemail ook je achternaam en ploeg vermelden! Wedstrijdformulieren inleveren voor zondag 12:00 uur bij Bart en Jacinta (Oude Koudekerkseweg 85).

Verenigingsnummer: NCX-36-Q3
Reserveshirts Familie Huisman Willem Teellinckstraat 8 626115
T-Tags Ilse Schreuders of Kees Blankenburgh Cassinstraat 41 G. van der Veenstraat 24 624396 of 614149

 

Categorieën: Wedstrijden