Zaterdag 4 Oktober2014
Thuis Uit Begin Aanw./vertrek Accommodatie Vervoer/scheidsrechter
De Meervogels 1 Swift (M) 1 15.30 uur i.o.o. Vernède Sportpark, Zoetermeer Dennis en Ralph met busje
De Meervogels 2 Swift (M) 2 14.00 uur 11.15 uur Vernède Sportpark, Zoetermeer Richard en busje
RWA 3 Swift (M) 3 13.00 uur 10.30 uur Landweg 1, Portugaal Emma, Paul en Alinde
Swift (M) 4 ONDO 3 11.00 uur 10.00 uur Sportpark de Sprong Thijs Soeting 
Swift (M) 5 ONDO 4 13.00 uur 12.00 uur Sportpark de Sprong Jan Peter Pouwer 
NIO A1 Swift (M) A1 12.00 uur 09.30 uur Abeelweg 233, Rotterdam-Schiebroek Binsma, Hoogenboom, Oosterhoff
ONDO A2 Swift (M) A2 14.00 uur 13.15 uur Sportpark de Brigge, Sint Laurens op eigen gelegenheid
Fortis B2 Swift (M) B1 10.45 uur 9.30 uur Sportcomplex Diezestraat fietsen
Sporting Delta C2 Swift (M) C1 10.00 uur 8.00 uur Sportcomplex Gravensingel, Dordrecht De Willigen, Lievense, Schreuders
TOGO C2 Swift (M) C2 11.30 uur 10.15 uur Sportpark het Schenge Den Boer, van Zanten, Poppe
Swift (M) C3 Atlas C1 11.00 uur 10.00 uur Sportpark de Sprong Frederic Mussche
BKC D1 Swift (M) D1 10.00 uur 08.30 uur Sportpark de Baersande, Breskens Witteveen, Dasselaar, Nefs
Swift (M) D2 Stormvogels D1 10.00 uur 09.30 uur Sportpark de Sprong (veld 2) Joren Gillissen 
ONDO E2 Swift (M) E1 13.00 uur 12.00 uur Sportpark de Brigge, Sint Laurens iom Rob
Swift (M) F2 Fortis F2 10.00 uur 09.40 uur Sportpark de Sprong (veld 1) Kristian Huisman 
Luctor F1 Swift (M) F1 11.15 uur 10.05 uur Sportpark Oude Vaart, Terneuzen iom Rob
Volharding E1 Swift (M) E2 11.15 uur 10.05 uur Sportveld Hogeweg, Yerseke iom Rob
Wijzigingen
ploeg afwezig   invaller/ster
D2 Renate, Carmen, Amira  
C1 Kevin  
E2 Feline  
 
Wedstrijdsecretariaten zaal
S1, S2, S3, S4, A1 Pieter Goudappel 06-48670991  (afmelden via TPE)
S5, A2, B & C Ineke Dekker 0118‐501482/06-23156731
D, E, en F-ploegen Cindy Raucamp 0118-774312  

Graag bij afzegging via de mail of voicemail ook je achternaam en ploeg vermelden!
Wedstrijdformulieren inleveren voor zondag 12:00 uur bij Bart en Jacinta (Oude Koudekerkseweg 85).

 
Verenigingsnummer: NCX-36-Q3
 
Reserveshirts Familie Huisman Willem Teellinckstraat 8 626115
T-Tags Ilse Schreuders of:
Kees Blankenburgh
Cassinstraat 41
G. van der Veenstraat 24
624396
614149
 

 

Categorieën: Wedstrijden