Zaterdag 20 September 2014
Thuis Uit Begin Aanw./vertrek Accommodatie Vervoer/scheidsrechter
Swift (M) 1 TOP 1 16.00 i.o.o. Sportpark de Sprong KNKV 
Swift (M) 2 PKC/Hagero 4 14.30 13.30 Sportpark de Sprong KNKV 
Swift (M) 3 Ventura Sport 3 13.00 12.00 Sportpark de Sprong KNKV 
Stormvogels 2 Swift (M) 4 14.00 12.40 Sportpark de Prelaat Steven, Joyce, Ariska
Tjoba 4 Swift (M) 5 14.30 13.00 Sportpark ‘s Heer Hendrikskinderen in onderling overleg
Swift (M) A1 PKC/ Hagero A3 11.30 10.30 Sportpark de Sprong KNKV 
ONDO B2 Swift (M) B1 09.15 08.30 Sportpark de Brigge Fietsen
Swift (M) C1 Vitesse C2 13.30 12.30 Sportpark de Sprong Matthijs Pagé 
Swift (M) C2 Luctor C2 12.30 11.30 Sportpark de Sprong Stephan den Boer 
Volharding C1 Swift (M) C3 11.45 10.30 Sportpark Hogeweg Yerseke Goedbloed, Jacobse, Janse
ONDO D1 Swift D1 09.00 08.15 Stoltink, Louwerse, Sanderse Stoltink, Louwerse, Sanderse
Swift (M) D2 Zaamslag D1 11.30 11.00 Sportpark de Sprong (veld 2) Roos Duvekot 
Swift (M) E1 Togo E1 10.30 10.00 Sportpark de Sprong (veld 2) Rachel Verhagen
Swift (M) E2 Zaamslag E1 09.30 09.00 Sportpark de Sprong (veld 2) Elif Arpaci 
TOP F2 Swift (M) F1 09.30 08.50 Sportcomplex van Cittersweg Arnemuiden i.o.m. Rob
Wijzigingen
ploeg afwezig invaller/ster
D2 Jaafer
LET OP: MAANDAG 22 SEPTEMBER 2014 Stormvogels D – Swift (M) D AANVANG 19.00 UUR, VERTREK 18.10 UUR, SPORTPARK DE PRELAAT, VERVOER :TANGE, JUDAENI, VAN DER HAM
Wedstrijdsecretariaten zaal
S1, S2, S3, S4, A1 Pieter Goudappel 06-48670991  (afmelden via TPE)
S5, A2, B & C Ineke Dekker 0118‐501482/06-23156731
D, E, en F-ploegen Cindy Raucamp 0118-774312  

Graag bij afzegging via de mail of voicemail ook je achternaam en ploeg vermelden! Wedstrijdformulieren inleveren voor zondag 12:00 uur bij Bart en Jacinta (Oude Koudekerkseweg 85).

Verenigingsnummer: NCX-36-Q3
Reserveshirts Familie Huisman Willem Teellinckstraat 8 626115
T-Tags Ilse Schreuders of: Kees Blankenburgh Cassinstraat 41 G. van der Veenstraat 24 624396 614149

Categorieën: Wedstrijden