Wedstrijden dinsdag 17 april 2018 en zaterdag 21 april 2018

Dinsdag 17 april 2018
Oefenwedstrijd Swift D1 Fortis Trainingstijd i.o.o. Sportpark De Sprong
Zaterdag 21 april 2018
Thuis Uit Begin Aanw./vertrek Accommodatie   Vervoer/scheidsrechter
Swift (M) 1 SKF 1 16:00 i.o.o. Sportpark De Sprong  Veld 2 K. Meijer / J. van Houwelingen
Swift (M) 2 PKC/SWKGroep 4 14:15 i.o.o. Sportpark De Sprong  Veld 2 R. Gorter
Swift (M) 3 ONDO (M) 4 12:30 i.o.o. Sportpark De Sprong  Veld 2 E. Breedveld
Swift (M) 4 TOGO 3 12:45 11:45 Sportpark De Sprong  Veld 1 nnb
Swift (M) A1 TOGO A1 11:00 10:00 Sportpark De Sprong  Veld 2 P. Tramper
TOP (A) B2 Swift (M) B1 12:00 10:45 Sportcomplex Van Cittersweg ARNEMUIDEN fietsen
PKC/SWKGroep C2 Swift (M) C1 10:30 08:15 Sportpark Oostpolder PAPENDRECHT Van Elst, Pouwer, Van Langevelde
TOP (A) C2 Swift (M) C2 12:00 10:45 Sportcomplex Van Cittersweg ARNEMUIDEN Fietsen
Swift (M) C3 TOGO C2 10:00 09:00 Sportpark De Sprong  Veld 2 Luc Francke
Swift (M) D1 Fortis D2 11:30 11:00 Sportpark De Sprong  Veld 1 Remi Mesu
Swift (M) D2 TOP (A) D3 10:15 09:45 Sportpark De Sprong Veld 1 Koen Maljaars
Seolto D3 Swift (M) D3 09:30 08:45 Sportpark Bonedijke VLISSINGEN de Jong, Rijpert, Murre
Swift (M) E1 Fortis E2 09:00 08:30 Sportpark De Sprong  Veld 1 Inger den Boer
Swift (M) E2 TOP (A) E4 09:00 08:30 Sportpark De Sprong  Veld 1 Marit Schreuders
Swift (M) E3 Volharding E1 09:00 08:30 Sportpark De Sprong  Veld 1 Denise Provoost
Seolto F2 Swift (M) F1 10:45 10:00 Sportpark Bonedijke VLISSINGEN Broekmolen, de Klerk
Atlas F1 Swift (M) F2 09:00 08:15 Sportveld Ritthem RITTHEM Oele, v Splunter
Wijzigingen
ploeg afwezig invaller/ster
 C2  Britt Verhage, Mireille de   Bel,  Senna ten Bruggencate
 D2  Esmee Schaarman
Wedstrijdsecretariaten veld
S1, S2 & S3 Pieter Goudappel 06-48670991 / pieter@kvswift.nl
S5, A, B & C Marga Haas en Martin Haverkamp 06-12960475 / marga.martin@zeelandnet.nl 
D, E, en F-ploegen Fam. Kamp 06-83993724 / oikamp@kpnmail.nl
Graag bij afzegging via de mail of voicemail ook je achternaam en ploeg vermelden!
Wedstrijdformulieren inleveren voor zondag 12:00 uur bij Bart en Jacinta (Oude Koudekerkseweg 85).
Verenigingsnummer: NCX-36-Q3
Reserveshirts Familie Huisman Willem Teellinckstraat 8 626115
T-Tags Ilse Schreuders of: Cassinstraat 41 624396
Kees Blankenburgh G. van der Veenstraat 24 614149