Zaterdag speelden de talenten van Swift J3 tegen Blauw Wit J2. In de competitie beide met vijf punten in de middenmoot, dus vooraf geen favoriet. Tijdens het inschieten zagen we dat Blauw Wit over de hele linie meer lengte heeft dan Swift. Dat zou dus weer een uitdaging worden in de wedstrijd.

Na een winters weekje voorbereiding, waarin Swift J3 tijdens het schotuurtje oververtegenwoordigd was, maakten we vooraf afspraken over onze aanvallen en verdediging en oefenden we nog specifiek op de fysieke duels die we konden verwachten. 

In de eerste helft kwamen we tot goede aanvallen, waarin we met veel energie rondspeelden en tot kansen kwamen. Na de 0-1 kwamen we 3-1 voor. De verdediging was gefocust, we gaven geen doorloopballen weg en waren ook in de rebound scherp. Blauw Wit kwam tot meer kansen, maar was in de afronding minder scherp dan Swift. We gingen rusten met 3-3. 

Na rust gingen we met plezier verder, maar werd het ons moeilijk gemaakt om elkaar vrij te spelen. De energie nam wat af en afronden lukt ook niet goed. We kwamen op 3-4 en werkten hard om de wedstrijd nog om te draaien. Helaas was de energie een beetje op en lukt het ons niet om nog te scoren.

Wel mogen we trots zijn op ons goede verdedigen tegen tegenstanders die soms wel drie jaar ouder waren. In het vrijspelen en afronden liggen onze verbeterpunten. Omdat koploper Stormvogels volgende week niet tegen ons durft te spelen hebben we komend weekend vrij. Daarna zullen we tegen Top J3 voor onze volgende overwinning gaan!


0 reacties

Geef een reactie

Avatar plaatshouder