De herfstvakantie komt eraan. De laatste periode van de Grote Club Actie breekt aan. Tot nu toe zijn 1.135 loten digitaal verkocht met een opbrengst van 2724 euro voor Swift. De loten die via het boekje zijn verkocht, komen hier nog bij. Halen we de 3000 euro nog?

J1, J6, J8, J9 en J10 zijn de teams die de meeste loten verkopen. Welk team er met het teamuitje aan de haal gaat, weten we als de actie voorbij is. 

Swiftianen die digitaal veel verkopen zijn Sanne K, Fabian V, Jason S, Faya B,  Ids M, Maxx D, Chianna P, Franca vd S, Katheryn B en Levi van B. Degene die het meest verkoopt, kiest iets moois uit de webshop van onze nieuwe kledingsponsor.

Loten kopen kan nog via Steun KV Swift – Grote Clubactie

Je kunt hier ook aangeven van wie je dit lot koopt.

Boekje inleveren kan tot en met 22 oktober Wie loten verkoopt via het boekje kan zijn boekje inleveren op de volgende adressen:

  • clubhuis (een box achter de bar)
  • je trainer (doorgeven aan mij ajb)
  • Mabel    Seisweg 94
  • Amber    Bluesroute 34
  • Sjoerd    Hannie Schaftstraat 11

Succes nog komende periode!
Sjoerd
coördinator Grote Club Actie (sjoerd.sanderse1@gmail.com/ 06 52392358)

Categorieën: Sponsornieuws