Zaterdag 3 juli zal zal de slotdag zijn voor onze leden vanaf de kangoeroes t/m de B’s. 

We hebben de aanmeldingen ontvangen en we vinden het leuk dat we het seizoen met jullie kunnen afsluiten.

De dag zal er als volgt gaan uitzien:

  • Tussen 10.00 en 11.30 uur: parcours en springkussen voor F’jes en kangoeroes.
  • Tussen 12.00 en 14:00 uur: schutterstoernooi (dubbelschieten) voor: B,C,D,E jeugd. 

Voor het schutterstoernooi worden alle aangemelde (B,C,D,E) teams om 11.45 uur verwacht, het toernooi schema kunnen ze dan ophalen bij veld 1. De D’s en de E’s zullen tegen elkaar gaan schieten en de B’s en de C’s zullen tegen elkaar schieten. 

Veel leden hebben zich al in teams opgegeven voor het schutterstoernooi, de leden die zich alleen hebben opgegeven zullen door de activiteitencommissie in tweetallen worden verdeeld. Er zal een doordraai schema gemaakt worden die je bij aanvang zal ontvangen zodat je weet wanneer je waar moet schieten. 

Publiek/Corona regels: Sinds afgelopen week mag er weer publiek langst het veld staan. We zijn dan ook blij dat we kunnen melden dat de ouders ook van harte welkom zijn op de slotdag. 

We willen wel iedereen vragen rekening te houden met de 1,5 meter regel die op onze club ook gewoon geldt. 

We gaan er samen een mooie dag van maken! Tot we zien jullie graag 3 juli! 

Categorieën: Overig